Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Mikołajki Resort & SPA

Jora Wielka 54c, 11-730 Mikołajki
mikolajki-resort.pl/konferencje

Skontaktuj się z obiektem

Marcin Niksa 733 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Mikołajki Resort & SPA

Konferencje w nowym hotelu na Mazurach zorganizujesz już od 1 czerwca 2013 r.

Data aktualności: 08-01-2013

 • Konferencje w nowym hotelu na Mazurach zorganizujesz już od 1 czerwca 2013 r. - Mikołajki Resort & SPA

  Z początkiem czerwca 2013 r. ruszy siódmy hotel sieci DeSilva w Polsce. Położony w Jorze Wielkiej niedaleko Mikołajek obiekt ma szansę stać się popularnym miejscem na spotkania biznesowe na Mazurach.

   

   

   

   

   

   


  Obecnie w obiekcie trwają prace instalacyjne, podjęto też już decyzję co do wyposażenia pokoi hotelowych. Jak wynika z informacji udzielonych przez inwestora, przekazanie obiektu spółce Hotele De Silva ma nastąpić w pierwszych dniach maja 2013 r.

  Na zaplecze konferencyjne DeSilva Mikołajki Marina Resort złoży się 8 sal konferencyjnych, mieszczących łącznie do 535 osób. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, będą też posiadały dostęp do światła dziennego.

  W hotelu znajdzie się 158 pokoi dla gości, a obok niego - 10 domków letniskowych. Hotelowa restauracja, w której serwowane będą dania kuchni polskiej i śródziemnomorskiej a la carte oraz śniadania w formie bufetu, pomieści 180 osób. W budynku pojawi się również bar z kominkiem oraz całodobowy sklep z napojami, przekąskami oraz produktami dla dzieci. Wśród atrakcji dla uczestników odbywających się w hotelu wydarzeń należy wymienić strefę relaksu, w której pojawią się baseny i sauny. Dbający o kondycję będą mieli do dyspozycji salę fitness, korty tenisowe, boisko do siatkówki. Kompleks będzie miał też nad jeziorem Kuchenka własną plażę z kąpieliskiem.

  źródło: www.desilva.pl