Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Multikino Złote Tarasy

Złota 59, 00-120 Warszawa
www.multikino.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Multikino Złote Tarasy

Multikino Media pozyskało nowe osoby do organizacji konferencji i eventów

Data aktualności: 22-11-2012

 • Multikino Media pozyskało nowe osoby do organizacji konferencji i eventów - Multikino Złote Tarasy

  Stefan Makowiecki i Witold Piszczadowski będą współpracować z organizatorami spotkań w kinach sieci.

   

   

   

   

   

   

   


  Witold Piszczadowski, który dołączył do Pionu Klientów Kluczowych, jest związany z rynkiem mediowym od 2002 roku. Swoje pierwsze doświadczenie zawodowe zdobywał w domu mediowym Mindshare, a od 2008 roku był związany z działem handlowym Grupy RMF. – Mamy nadzieję, że bogate doświadczenie Witka pozwoli na dalszy rozwój spółki i przyniesie realne efekty w postaci podpisania długoterminowych umów z klientami bezpośrednimi i budowanie relacji z domami mediowymi – mówi Joanna Oczkowska, szef Pionu Klientów Kluczowych Biura Reklamy Multikino Media.

  Stanowisko sales managera w Pionie New Business zostało powierzone Stefanowi Makowieckiemu, który przez ostatnie trzy lata pracował w dziale sprzedaży korporacyjnej w Poznaniu. Odpowiadał w kinie za sprzedaż lokalną oraz koordynację konferencji i wydarzeń specjalnych. Teraz do głównych zadań Makowieckiego będzie należało pozyskiwanie nowych klientów, a tdkże dbanie o klientów, którzy jeszcze nie mieli okazji reklamować się w kinach.

  Przypomnijmy, że oferta spółki Multikino Media składa się z działalności brokerskiej w zakresie sprzedaży reklamy kinowej, sponsoringu, akcji specjalnych oraz organizacji konferencji. Firma dysponuje 39 kinami i 232 ekranami.

   


  źródło: www.multikinomedia.pl

Oferty specjalne

 • KONCERT! Nowy album Red Hot Chili Peppers na żywo w jakości HD!

  Nowy album Red Hot Chili Peppers na żywo w jakości HD! We wtorek 30 sierpnia do wybranych kin na całym świecie popłynie ostra niczym papryczka chili muzyka. Na żywo, z niemieckiej Kolonii Red Hot Chili Peppers zagrają bowiem swój nowy album „I’m With You”. To pierwszy i ostatni raz kiedy słynna...