Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Łódź Centrum

Piłsudskiego 11a, 90-368 Łódź
http://www.novotel.com/pl/hotel-7830-novotel-lodz-centrum/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Paweł Feliszek Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel Łódź Centrum

Czterogwiazdkowe konferencje w nowym hotelu zorganizujesz wiosną 2013 r.

Data aktualności: 22-02-2013

 • Czterogwiazdkowe konferencje w nowym hotelu zorganizujesz wiosną 2013 r. - Novotel Łódź Centrum

  Czterogwiazdkowy, jedenastokondygnacyjny hotel konferencyjny na rogu al. Piłsudskiego i ul. Sienkiewicza w Łodzi zostanie otwarty w maju 2013 r. Jednym z atutów obiektu będzie rozbudowane zaplecze konferencyjne.

   

   

   

   

   

   


  W obiekcie o powierzchni 7,2 tys. mkw. znajdą się sale konferencyjne i bankietowe, restauracja, bar, pokój zabaw dla dzieci, salonik prasowy, klub fitness i sauna. Na zaplecze noclegowe hotelu złoży się 350 miejsc w 161 klimatyzowanych pokojach typu biznes i twin, a także apartamentach i pokojach dostosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych. Hotel będzie również dysponował własnym parkingiem na 65 samochodów.

  Wiadomo już, że Novotel Łódź Centrum będzie własnością spółki Orbis. Być może będzie to ostatni obiekt własnościowy firmy, gdyż jak zapowiada jej prezes Laurent Picheral, od 2014 r. wszystkie hotele, które będą przyłączane do grupy, będą działać na zasadzie asset light.

  Koszt budowy hotelu to ok. 45 mln złotych.

  źródło: Novotel