Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Łódź Centrum

Piłsudskiego 11a, 90-368 Łódź
http://www.novotel.com/pl/hotel-7830-novotel-lodz-centrum/index.shtml

Skontaktuj się z obiektem

Paweł Feliszek Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel Łódź Centrum

Ruszy 22 maja 2013 r.

Data aktualności: 21-05-2013

 • Ruszy 22 maja 2013 r. - Novotel Łódź Centrum
  Najnowszy łódzki hotel konferencyjny w Łodzi wystartuje 22 maja 2013 r. Będzie to dwunasty obiekt marki Novotel w Polsce.
   
   
   
  Zlokalizowany w samym sercu Łodzi, tuż przy ulicy Piotrkowskiej, czterogwiazdkowy hotel posiada 8 modularnych sal konferencyjnych oraz pomieszczenie Business Corner. Pomieszczenia konferencyjne, które zostały przygotowane w najnowszym standardzie Novotel Premium Meeting Rooms będą sterowanie oświetleniem, nagłośnieniem czy projekcją na ekranie poprzez multimedialne panele dotykowe znajdujące się w każdej sali.
   
  W hotelu znajduje się 161 pokoi dla gości, ktorych kolorystyka pokoi została utrzymana w naturalnych odcieniach beżu i brązu z mocnymi elementami w trzech gamach kolorystycznych. W pokojach Executive goście hotelu znajdą stację dokującą do iPhona i iPada, a także ekspres do kawy. Ponadto każdy pokój będzie oferować indywidualnie sterowaną klimatyzację, dostęp do Internetu WiFi oraz mini-bar i sejf. Nie zapmniano także o gościach biznesowych. Na pierwszym piętrze hotelu zaplanowano pomieszczenia Fitness z wyposażeniem według standardu marki In Balance by Novotel.
   
  Projektantem łódzkiego Novotelu jest poznańskie biuro architektoniczne Litoborski+Marciniak.