Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Novotel Wrocław City

Wyścigowa 35, 53-011 Wrocław
www.accorhotels.com

Skontaktuj się z obiektem

Magdalena Jaszowska Specjalista ds. Sprzeadaży i Marketingu +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Novotel Wrocław City

Zmodernizowany wrocławski hotel zaprasza na konferencje

Data aktualności: 19-12-2012

 • Zmodernizowany wrocławski hotel zaprasza na konferencje - Novotel Wrocław City

  Po zakończonym w czerwcu 2012 r. remoncie obiekt zmienił wystrój lobby, restauracji i baru oraz części pozostałych pomieszczeń, nadając im nowoczesny i funkcjonalny charakter. Dzięki renowacji zmianie uległ również standard organizowanych w hotelu konferencji, spotkań i imprez okolicznościowych.

   

   

   

   

   


  Projekt przygotowany przez pracownię architektoniczną Studio Virgo odmienił powierzchnie ogólnodostępne w hotelu. Nowoczesna stylistyka, proste, wyraziste formy oraz ciepłe akcenty czerwieni sprawiają, że pomieszczenia dają poczucie komfortu i emanują pozytywną energią. Renowację przeszła także część pokoi - obecnie są one jasne i przestrzenne, z dodatkami w żywych kolorach.

  Novotel Wrocław posiada szerokie możliwości w zakresie organizacji spotkań biznesowych, konferencji i bankietów. W hotelu znajdują się wielofunkcyjne sale konferencyjne mogące pomieścić do 300 osób oraz cztery pokoje biznesowe o powierzchni 23 mkw. Wszystkie sale konferencyjne są klimatyzowane z dostępem do światła dziennego i wyposażone w sprzęt audiowizualny, można je też ze sobą łączyć za pomocą ruchomych ścianek. Goście konferencyjni mogą bezpłatnie korzystać z bezprzewodowego Internetu WiFi we wszystkich salach. W cieplejszych miesiącach hotel zaprasza uczestników spotkań do letniego ogrodu, idealnego na przerwy kawowe. Dodatkowo, fani gier komputerowych mają do dyspozycji konsolę X-Box, web i kids corner w hotelowym lobby.

  Wybudowany w 1974 roku hotel Novotel Wrocław był jednym z pierwszych powstałych obiektów tej sieci w Polsce. Znajdujący się w pobliżu obwodnicy miasta obiekt posiada 145 pokoi z dostępem do internetu, w tym 2 pokoje specjalnie przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. Restauracja The Garden Brasserie oferuje dania kuchni międzynarodowej i polskiej ze szczególnym uwzględnieniem potraw regionalnych. Na kawę, herbatę i drinki zaprasza hotelowy Aperitif Bar. Dodatkowych informacji na temat oferty obiektu udziela Dział Konferencji: tel.: 71 362 87 85, e-mail: H0528-SL@accor.com.

  źródło: www.accorhotels.com

Oferty specjalne

 • Nowa oferta konferencyjna, gastronomiczna i noclegowa

  W związku z modernizacją hotelu Novotel chciałabym zaprosić Państwa do skorzystania z usług naszego hotelu. Oferujemy dogodne warunki oferty noclegowej – nowo wyremontowane pokoje o podwyższonym standardzie, jak również nowe wnętrza restauracji i baru czynią ten hotel bardziej nowoczesnym. Byłoby...