Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ostrzyce Hotel & Spa

Bukowa 4, 81-314 Ostrzyce
www.hotelostrzyce.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Ostrzyce Hotel & Spa

Wystartuje zimą 2012 r.

Data aktualności: 22-11-2012

 • Wystartuje zimą 2012 r. - Ostrzyce Hotel & Spa

  Data otwarcia nowego trzygwiazdkowego hotelu w województwie pomorskim ponownie uległa zmianie. Ze względu na trudne warunki pogodowe, które miały miejsce minionej wiosny i lata, obiekt zostanie uruchomiony zimą 2012 r. Aktualnie trwa jego wyposażanie.

   

   

   

   

   

   


  W Hotelu Ostrzyce znajdzie się 16 pokoi typu Standard (w tym jeden pokój w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych), 7 typu Premium, 2 typu studio oraz 2 apartamenty - DeLux i Grand. Na zaplecze konferencyjne obiektu złożą się sale - konferencyjno-bankietowa o powierzchni 169 mkw., druga sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 134 mkw. oraz sala biznesowa o powierzchni 35 mkw. Pierwsze dwa pomieszczenia mogłyby służyć podmiotom chcącym zorganizować wydarzenia z dużą liczbą gości oraz właściwym zapleczem gastronomicznym, natomiast sala biznesowa miałaby służyć do organizacji małych, kameralnych spotkań. Wszystkie sale zostaną wyposażone w profesjonalne nagłośnienie, projektory multimedialne i ekrany, będą też posiadały wyjścia na tarasy restauracyjne.

  Hotelowa restauracja a’la carte ma specjalizować się w daniach kuchni polskiej, regionalnej i europejskiej oraz posiadać specjalne menu dla dzieci. Lokal będzie miał powierzchnię 300 mkw., dzięki czemu bez problemu pomieści do 200 osób. Co więcej, przestrzeń w lokalu będzie można dzielić w dowolny sposób. Jedną z atrakcji dla gości ma być hotelowe spa, w którym pojawi się strefa mokra z basenem rekreacyjnym, jacuzzi, brodzikiem dla najmłodszych gości, sauna fińska (sucha) oraz łaźnia parowa. Goście odbywających się w hotelu wydarzeń i konferencji będą mogli też korzystać z siłowni cardio.

  źródło: www.hotelostrzyce.pl