Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Ostrzyce Hotel & Spa

Bukowa 4, 81-314 Ostrzyce
www.hotelostrzyce.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Ostrzyce Hotel & Spa

Trzygwiazdkowy hotel na konferencje nad jeziorem ruszy wiosną 2013 r.

Data aktualności: 18-03-2013

 • Trzygwiazdkowy hotel na konferencje nad jeziorem ruszy wiosną 2013 r. - Ostrzyce Hotel & Spa

  Nowy obiekt konferencyjny znajdujący się na Kaszubach, w bezpośrednim sąsiedztwie jeziora Ostrzyckiego, zostanie otwarty wiosną 2013 r. Hotel odda do dyspozycji organizatorów spotkań trzy w pełni wyposażone sale konferencyjne.

   

   

   

   

   

   


  Pierwsza z nich, sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 169 mkw., ma sprawdzić się w sytuacji, gdy pożądanym będzie połączenie konferencji lub szkolenia z rozbudowanym zapleczem gastronomicznym. Kolejne pomieszczenie - sala konferencyjno-bankietowa o powierzchni 134 mkw. to propozycja dla firm pragnących zorganizować spotkanie na dużą liczbę gości, przy nieco skromniejszym zapleczu gastronomicznym. Z kolei sala biznesowa o powierzchni 35 mkw. stanowić będzie idealne rozwiązanie przy organizacji małych, kameralnych spotkań. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne będą posiadały wyjścia na tarasy restauracyjne, a na ich wyposażenie złożą się nagłośnienie, projektory multimedialne, ekrany i mikrofony bezprzewodowe. W salach będzie istniała również możliwość podłączenia przenośnych źródeł dźwięku i obrazu.

  Hotelowa restauracja a’la carte, w której serwowane będą potrawy kuchni polskiej, regionalnej i europejskiej, na powierzchni 300 mkw. będzie w stanie pomieścić do 200 gości. Przestrzeń w lokalu będzie można dzielić w dowolny sposób. Na zaplecze noclegowe hotelu złoży się 27 pokoi, w tym 16 pokoi Standard (w tym jeden pokój w pełni dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych), siedem pokoi Premium, dwa pokoje typu Studio, Apartament De Lux i Apartament Grand. Atrakcjami dla gości obiektu będzie część spa & wellness z basenem rekreacyjnym, jacuzzi, brodzikiem dla dzieci, sauna fińska (sucha), łaźnia parowa, a take siłownia cardio umożliwiająca przeprowadzenie treningu aerobowego.