Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Cieleśnica

Cieleśnica 22, 21-504 Cieleśnica
www.cielesnica.com

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandra Żylik 601 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac Cieleśnica

Otworzy się w grudniu 2012 r.

Data aktualności: 22-11-2012

 • Otworzy się w grudniu 2012 r. - Pałac Cieleśnica

  W zabytkowym, XIX-wiecznym pałacu w miejscowości Cieleśnica w województwie lubelskim powstaje stylowy hotel z zapleczem konferencyjnym. Uroczyste otwarcie obiektu ma nastąpić na przełomie maja i czerwca 2013 r., jednak już w Sylwestra 2012 r. odbędzie się w nim kameralna impreza.

   

   

   

    

   


  Czterogwiazdkowy Palac Cieleśnica odda do dyspozycji gości 10 pokoi, w tym dwa apartamenty. Wystrój pomieszczeń utrzymany będzie w stylistyce modernistycznej oraz art déco. W obiekcie pojawią się również restauracja, bar i sale konferencyjne a na najniższej kondygnacji budynku znajdzie się część rekreacyjna z łaźnią parową, sauną i gabinetami masażu. Dodatkową atrakcją dla gości obiektu będzie sala kinowa. Do dyspozycji gości zostanie oddana również czytelnia, w ktorej będą mogły odbywać się kameralne spotkania biznesowe. Wnętrza pałacu mają być ogólnodostępne dla wszystkich zwiedzających, a otaczający go ogród będzie utrzymany w stylu angielskim.

  Jak zapowiadają właściciele obiektu, w pałacowym holu organizowane będą wystawy malarstwa i fotografii. W pałacu znajdzie się także stała ekspozycja poświęcona Podlaskiej Wytwórni Samolotów, której założycielem był dr Stanisław Rosenwerth-Różyczka – ostatni właściciel majątku w Cieleśnicy. Plany inwestora obejmują również utworzenie tzw. kuźni rzemiosła z szeregiem szkoleń rękodzielniczych, kulinarnych i designerskich sygnowanych marką Rabarbar. Poza usługami oferowanymi dla gości w samym obiekcie, planowany jest również szereg dodatkowych przedsięwzięć odbywających się na terenie parku, takich jak targi wyrobów regionalnych, festiwal kultury przedwojennej czy festiwal muzyki pozytywnej.

  Inwestorem Pałacu Cieleśnica jest firma Bialcon, a wykonawcą prac renowacyjnych jest bialska firma Bialbud. Remont obiektu jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013.

  źródło: www.bialcon.pl

Oferty specjalne