Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Cieleśnica

Cieleśnica 22, 21-504 Cieleśnica
www.cielesnica.com

Skontaktuj się z obiektem

Aleksandra Żylik 601 3...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac Cieleśnica

Start w lecie 2013 r.

Data aktualności: 10-06-2013

 • Start w lecie 2013 r. - Pałac Cieleśnica

  Nie jest jeszcze znana dokładna data otwarcia obiektu, ale prace są już na finiszu. Być może już w lipcu 2013 r. Pałac Cieleśnica przyjmie pierwszych gości.

   

   

   

   

   

   

   

  Czterogwiazdkowy hotel Pałac Cieleśnica zlokalizowany jest w Janowie Podlaskim, w zabytkowym budynku, który wzniesiony został w latach 30. XIX w..

   

  Na potrzeby spotkań biznesowych hotel przeznaczy cztery sale konferencyjne o powierzchni od 30 do 70 mkw. Wszystkie pomieszczenia zostaną wyposażone w profesjonalny sprzęt audiowizualny, klimatyzację i bezprzewodowy dostęp do internetu. Obsługa hotelu zapewni usługi cateringowe, zadba również o przerwy kawowe. Przebywający w Pałacu klienci biznesowi będą mogli także liczyć na specjalne stawki na noclegi i usługi SPA.

  W hotelowej restauracji serwowane będą dania kuchni polskiej i międzynarodowej, przygotowywane w oparciu o produkty pochodzące z przypałacowego ogrodu i sadu. Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się 20 miejsc noclegowych w pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamentach. We wszystkich pokojach będzie można korzystać z bezprzewodowego internetu. Swoim gościom Pałac Cieleśnica zaproponuje pełną gamę zabiegów SPA oraz możliwość korzystania ze strefy relaksu. Ofertę obiektu uzupełnią takie pomysły na zorganizowanie czasu wolnego jak degustacja win z hotelowej piwniczki, zajęcia z gimnastyki, jogi, fitnessu, lekcje jazdy konnej czy spływy kajakowe. W pałacowym holu organizowane będą wystawy malarstwa i fotografii, na terenie obiektu będzie też działać kuźnia rzemiosła Rabarbar, w której będzie można zgłębić tajniki rękodzieła i kulinariów.

  Właścicielem Pałacu Cieleśnica jest firma Bialcon. Remont obiektu jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Lubelskiego na lata 2007-2013. 

   

Oferty specjalne