Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac Domaniowski

Konary 8, 26-432 Wieniawa
palacdomaniowski.pl

Skontaktuj się z obiektem

Anna Maciaszczyk - Glegoła Dyrektor 48884...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac Domaniowski

Promuje ofertę na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Promuje ofertę na konferencje - Pałac Domaniowski
  Powstały na fundamentach XIX-wiecznego dworku obiekt wypoczynkowo-konferencyjny w Wieniawie z myślą o organizatorach konferencji przygotował specjalne pakiety usług. Każdy z nich charakteryzuje się specjalnie przygotowaną, zindywidualizowaną ofertą i promocyjną ceną.
   
   
   
   
    
   
  Pałac Domaniowski to położony na południowym Mazowszu, bezpośrednio nad brzegiem Zalewu Domaniowskiego, obiekt wypoczynkowo-konferencyjny, który promuje się jako miejsce do organizacji przyjęć o charakterze rodzinnym i biznesowym. Placówka specjalizuje się w organizacji bankietów, szkoleń, imprez integracyjnych, przyjęć okolicznościowych, a także wesel i ślubów plenerowych. Dział Organizacji Spotkań zapewnia pomoc w organizacji wydarzeń, począwszy od ich pierwszego etapu.
   
  Pałac Domaniowski oferuje 101 miejsc noclegowych w 41 klimatyzowanych pokojach oraz apartamentach. Pokoje są wyposażone w telewizory LCD oraz stałe łącze internetowe. Ponadto obiekt dysponuje zapleczem konferencyjno-szkoleniowym składającym się z 5 sal konferencyjnych: trzech dużych o maksymalnej powierzchni 164 mkw., oraz dwóch mniejszych, tzw. pokoi biznesowych. Znajdująca się na terenie obiektu Restauracja Domaniowska serwuje dania kuchni polskiej oraz międzynarodowej. W obiekcie działa również Strefa Beauty - salon urody, w którym stosowane są kosmetyki francuskiej marki Dr Renaud. Pałac jest również obiektem przyjaznym dla dzieci - z myślą o nich przygotowano pokój do zabawy oraz plac zabaw.
   
  Na terenie Pałacu Domaniowskiego działa wypożyczalnia sprzętu rekreacyjnego - Marina Domaniowska. Dla entuzjastów adrenaliny przygotowano flyboard - atrakcję, która jest nowością wśród sportów wodnych.