Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Pałac w Konarach

Konary, 28-130 Busko-Zdrój
www.palacwkonarach.pl

Skontaktuj się z obiektem

Kamila Baradziejova manager 50205...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Pałac w Konarach

Pałac w Konarach otworzy się w czerwcu 2014 r.

Data aktualności: 22-05-2014

 • Pałac w Konarach otworzy się w czerwcu 2014 r. - Pałac w Konarach
  Już 1 czerwca 2014 r. otwarty zostanie nowy obiekt konferencyjny w województwie świętokrzyskim. W pałacu położonym nieopodal Buska-Zdroju będzie można organizować konferencje na kilkaset osób.

  Obiekt odda do dyspozycji gości 17 pokoi dwuosobowych, 1 pokój jednoosobowy oraz dwa apartamenty. Wszystkie pokoje są klimatyzowane i posiadają dostęp do bezprzewodowego Internetu.
   
  Nowe miejsce na konferencje w województwie świętokrzyskim
   
  W Pałacu w Konarach znajdzie się sala konferencyjna, w której będą mogły być organizowane spotkania z udziałem od kilku do kilkuset osób. Klimatyzowane pomieszczenie zostało wyposażone w profesjonalne nagłośnienie, mikrofony bezprzewodowe, projektory multimedialne, ekran, flipchart oraz bezprzewodowy dostęp do Internetu. W skład oferowanych przez Pałac pakietów konferencyjnych, poza wynajęciem sali, wchodzą noclegi ze śniadaniem. Uczestnicy odbywających się w obiekcie wydarzeń mogą też skorzystać z basenu, siłowni, dwóch saun (mokrej i suchej), mają też zapewniony bezpłatny wstęp do klubu nocnego. W obiekcie znajdzie się również kręgielnia oraz stół do gry w bilard, a obok Pałacu - kort tenisowy. Goście będą mogli też skorzystać z parkingu znajdującego się obok budynku.
   
  Oficjalne otwarcie Pałacu w Konarach, które zaplanowano na 31 maja 2014 r., uświetnią występy zespołów Zbyrcoki i Top One oraz Roberta Janowskiego.