Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Piano Hotel Opole

Barlickiego 21, 45-082 Opole
http://www.pianohotel.com.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Piano Hotel Opole

Piano Hotel zostanie otwarty jeszcze w czerwcu 2014 r.

Data aktualności: 03-06-2014

  • Piano Hotel zostanie otwarty jeszcze w czerwcu 2014 r. - Piano Hotel Opole
    Z początkiem lata w centrum Opola zostanie oddany do użytku nowy hotel konferencyjny. Z oferty czterogwiazdkowego obiektu będą mogli skorzystać nie tylko goście biznesowi, lecz również klienci indywidualni.

    Znajdujący się na Wyspie Pasieka w pobliżu opolskiego amfiteatru Piano Hotel Restaurant & Pub ma szansę stać się znaczącym obiektem na mapie konferencyjnej Opola. Szczegóły dotyczące znajdujących się w nim sal konferencyjnych nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że w obiekcie funkcjonować będzie restauracja, w której serwowane będą dania kuchni europejskiej ze szczególnym uwzględnieniem kuchni polskiej i włoskiej, przygotowywane w oparciu o regionalne produkty. W hotelu znajdą się również pub oraz mini spa. Na zaplecze noclegowe obiektu złożą się pokoje jedno- i dwuosobowe oraz apartament. Budynek hotelu posiada windę i został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.