Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Piastun Spa&Wellness

Wiejska 46, 33-380 Krynica-Zdrój
www.piastun.eu

Skontaktuj się z obiektem

Maria Sekuła Dział Marketingu i Sprzedaży 502 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Piastun Spa&Wellness

Quady, spa, narty i... żywe daniele! Takich eventów się nie zapomina!

Data aktualności: 04-07-2016

 • Quady, spa, narty i... żywe daniele! Takich eventów się nie zapomina! - Piastun Spa&Wellness

  Klimatycznie, elegancko, z pomysłem... Hotel Piastun to idealne rozwiązanie dla każdego, kto szuka miejsca na ciekawy wyjazd integracyjny i udaną konferencję w górach.

   

  W zacisznej okolicy, blisko pasma lasu Beskidu Sądeckiego, w południowej części popularnego kurortu Krynica-Zdrój znajduje się obiekt, który spełnia oczekiwania organizatorów każdego rodzaju eventu i zaskakuje pomysłowością. Hotel Piastun oferuje nie tylko bazę noclegową i zaplecze konferencyjne, ale również niezwykle szeroki wachlarz atrakcji na wyjazdy integracyjne. To, co wyróżnia hotel Piastun od innych obiektó w okolicy jest... własna hodowla danieli! To miejsce dla miłośników, gór, dzikiej przyrody, ciszy i rozrywki na najwyższym poziomie.

   

  Sale konferencyjne w górach

   

  Hotel Piastun do dyspozycji organizatorów konferencji oddaje trzy sale o różnej charakterystyce i wielkości. Największa z nich to sala Balowa – mierzy 280 mw. i pomieści jednocześnie 250 osób w ustawieniu teatralnym. Doskonale sprawdza się na duże konferencje oraz wystawne bankiety. Wyposażona jest w sprzęt multimedialny i audiowizualny oraz klimatyzację. Salę można podzielić na trzy mniejsze pomieszczenia. Mniejsza o 100 mkw. jest sala Kryształowa, w ustawieniu teatralnym pomieści 150 osób. Idealna na mniejsze spotkania i kameralne przyjęcia. Najmniejszą z sal jest sala Kominkowa. Mierzy ona 90 mkw. i pomieści 70 osób w ustawieniu teatralnym. Jej największą zaletą jest kominek i miejsce do wypoczynku wokół niego. Z sali mogą korzystać na codzień goście hotelowi. Wieczorami w sali Kominkowej można w przytulnej atmosferze posłuchać muzyki na żywo. W hotelu znajduje się również bar z wyborem win z całego świata.

   

  Wyjazdy integracyjne w górach

   

  Baza noclegowa hotelu Piastun jest imponująca – to 77 pokoi i apartamentów dla 140 osób. Komfortowo i elegancko urządzone zapewniają odpoczynek po każdym biznesowym spotkaniu, szkoleniu czy dniu pełnym wrażeń podczas wyjazdu integracyjnego. W hotelu goście zrelaksują się dzięki strefie spa wyposażonej w gabinety kosmetyczne oraz masażu, saunę parową oraz suchą, jacuzzi, a także hydrostrefę, w której możliwe są różnego rodzaju zabiegi hydroterapeutyczne.

   

  Hotel Piastun to ogromne możliwości zorganizowana niebanalnego wyjazdu integracyjnego. Obiekt zapewnia quady, rowery, bieżnie, salę bilardową oraz altanę z grillem, która doskonale sprawdzi się podczas imprez pod chmurką. Zimą narciarze skorzystają ze stoków w pobliskiej Jaworzynie Krynickiej, a także szaleństwa na skuterach śnieżnych i biegówkach. Latem obiekt organizuje także off-road, zawody strzeleckie oraz jazdę konnej itd. Miłośników zwierząt ucieszy fakt, że 400 m od hotelu znajduje się Ranczo Piastun – własna hodowla danieli, gdzie odbywają się ogniska z degustacją własnej dziczyzny.