Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Piotrkowska 94 Center Hotel

Piotrkowska 94, 90-103 Łódź
http://centerhotel.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Piotrkowska 94 Center Hotel

Sale konferencyjne dla 500 osób w nowym hotelu w Łodzi

Data aktualności: 02-02-2016

  • Sale konferencyjne dla 500 osób w nowym hotelu w Łodzi - Piotrkowska 94 Center Hotel

    Na koniec 2017 r. planowane jest otwarcie nowego czterogwiazdkowca przy ul. Piotrkowskiej w Łodzi. Hotel zaoferuje m.in. sale konferencyjne dla 500 osób.


    Nowy hotel powstanie w budynku dawnego biurowca z lat 60. Budynek będzie liczył pięć kondygnacji, na których zostanie rozmieszczonych 144 pokoi, centrum konferencyjne dla 500 osób, strefa odnowy biologicznej z saunami, jacuzzi oraz prawdopodobnie basenem, restauracja, recepcja oraz lokale usługowe. Planowana jest również budowa czteropiętrowego parkingu dla stu aut. Na ostatnim piętrze znajdą się apartamenty. Recepcja i lokale usługowe zajmą parter, a strefa odnowy biologicznej będzie w drugim budynku hotelowym, który powstanie w drugim etapie budowy na tyle działki. Pokoje również będą rozdzielone na dwa budynki. W pierwszym etapie budowy zostanie zaadaptowany budynek frontowy, w którym znajdzie się 56 pokoi, restauracja ora wspomniane recepcja i lokale użytkowe. Reszta – 88 pokoi – znajdzie się w drugim budynku. Pierwszy etap budowy ma zakończyć się jeszcze w 2016 r., budowa drugiej części hotelu potrwa kolejny rok.

     

    Właścicielem hotelu i inwestorem jest spółka Center Hotel, który prowadzi już hotel w tej części miasta. Dyrektorem będzie Wojciech Wróblewski. Szacowany koszt inwestycji to 50 mln zł.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: