Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Przystań Bydgoszcz

Tamka 2, 85-440 Bydgoszcz
www.przystanbydgoszcz.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Przystań Bydgoszcz

Marina w Bydgoszczy otworzy się w Sylwestra 2012 r.

Data aktualności: 07-12-2012

 • Marina w Bydgoszczy otworzy się w Sylwestra 2012 r. - Przystań Bydgoszcz

  Już 31 grudnia 2012 r. pierwszych gości przyjmie hotel przy bydgoskiej marinie. Równocześnie w obiekcie otwarta zostanie restauracja i klub fitness. Niebawem do użytku zostanie oddane także sala konferencyjna mogąca pomieścić maksymalnie do 50 osób.
   

   

   

   

   

   


  Przystań Bydgoszcz mieści się w samym centrum miasta, w sąsiedztwie Starego Rynku, na malowniczej i unikatowej Wyspie Młyńskiej, ulubionym miejscu bydgoszczan na weekendowe spacery i wypoczynek. Niewykluczone, że pierwszą imprezą w hotelowej restauracji będzie bal sylwestrowy. Wszystko zależy jednak od tempa prac przy wyposażaniu poszczególnych lokali. Znajdująca się w Przystani sala konferencyjna o powierzchni 85 mkw. pomieści do 50 osób przy stołach oraz do 70 osób w układzie teatralnym. Sala została wyposażona w rzutnik i ekran multimedialny, nagłośnienie z mikrofonem bezprzewodowym, flipchart oraz bezprzewodowy dostęp do internetu. Atutem pomieszczenia ma być niezwykły widok z jej przeszklonych okien - na Mosty Solidarności, Operę Nova, Wyspę Młyńską, jaz wodny i przede wszystkim na Brdę.

  W Przystani Bydgoszcz pojawi się również sala ćwiczeń, w której odbywać się będą zajęcia aerobicu, yogi i fitness prowadzone przez doświadczonych trenerów pod przewodnictwem Natalii Bocian - kilkukrotnej mistrzyni świata w fitnessie sportowym. Do dyspozycji gości obiektu zostanie oddana również sauna fińska, będzie też można skorzystać z profesjonalnych usług masażu. Tymczasem już wiosną 2013 r. ruszyć ma wypożyczalnia sprzętu turystycznego, w której będzie można wypożyczyć kajaki, łodzie czy rowery.

  Zarządzający obiektem chcą, by bydgoska przystań stała się rozpoznawalna w całej Europie. Marina będzie w stanie pomieścić w sumie 101 jednostek pływających, w tym 16 łodzi wiosłowych, 5 łodzi motorowych, 80 kajaków sportowych i turystycznych. W Przystani Bydgoszcz pojawią się również 44 miejsca noclegowe w 22 pokojach dla gości. Pokoje znajdują się na trzech kondygnacjach  - na poziomie I mieści się 6 Pokoi Kapitańskich, na poziomie II – 8 pokoi Bosmana, a na poziomie III – 8 Pokoi Wilków Morskich. 2 Pokoje Bosmana i 2 Pokoje Wilków Morskich zostały dostosowane dla potrzeb osób niepełnosprawnych. Wszystkie pokoje są wyposażone w telewizory LCD oraz dostęp do internetu.

  Autorem projektu Mariny Bydgoszcz jest warszawskie laboratorium projektowe ZIVVA. Całkowity koszt budowy obiektu to 19,4 mln złotych. 5,6 mln złotych stanowiło dofinansowanie ze środków Unii Europejskiej.

  źródło: www.przystanbydgoszcz.pl