Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Puro Hotel Kraków

Ogrodowa 10, 31-155 Kraków
http://purohotel.pl/krakow

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Puro Hotel Kraków

Nowy krakowski hotel już w lipcu 2013 r.

Data aktualności: 18-06-2013

 • Nowy krakowski hotel już w lipcu 2013 r. - Puro Hotel Kraków
  Najprawdopodobniej jeszcze w lipcu 2013 r. ruszy drugi hotel polskiej sieci Puro. Obiekt powstaje w centrum Krakowa.
   
   
   
   
   
   
   
   
  Puro Hotel w Krakowie, przy ulicy Pawiej, będzie dysponował 138 pokojami. W obiekcie znajdzie się strefa lobby, zaplecze konferencyjne, strefa gastronomiczna i parking podziemny.
   
  Hotel Puro w Krakowie to drugi obiekt istniejącej tylko w Polsce sieci inteligentnych hoteli. Koncept zakłada stworzenie sieci obiektów, które dzięki lokalizacji i rozwiązaniom technologicznym i nowoczesnemu designowi oferują wysoką jakość usług. 
   
  W samym hotelu nie ma tradycyjnej recepcji, gdyż maksymalne uproszczenie i skrócenie procedur czynią hotel niemalże samoobsługowym. Do dyspozycji gości przez całą dobę jest profesjonalna obsługa oraz wirtualny „Puro consierge”. Na parterze hotelu zlokalizowana jest ogólnodostępna strefa wypoczynkowa – z wygodnymi fotelami i kanapami, gdzie goście mogą spędzać wolny czas, pracować, spożywać posiłki czy spotykać się z partnerami biznesowymi.
   
  Kolejne obiekty sieci Puro Hotel powstaną w Poznaniu i Gdańsku.