Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Puro Hotel Poznań

Stawna 12, 61-759 Poznań
http://purohotel.pl/poznan

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Puro Hotel Poznań

Hotel Puro w Poznaniu będzie gotowy w lipcu 2014 r.

Data aktualności: 20-05-2014

 • Hotel Puro w Poznaniu będzie gotowy w lipcu 2014 r. - Puro Hotel Poznań

  Dobiegają końca prace przy nowym obiekcie sieci Puro Hotels w Poznaniu. W samoobsługowym hotelu przy ul. Stawnej pojawią się trzy sale konferencyjne.

   

  Puro Hotel Poznań odda do dyspozycji gości 140 pokoi, w których znajdą się dotykowe panele do sterowania klimatyzacją, kolorem i natężeniem światła. Na parterze budynku pojawią się trzy sale konferencyjne, restauracja, kawiarnia, letni taras oraz strefa wypoczynkowa z fotelami i kanapami, w której będzie można zorganizować nieformalne spotkanie biznesowe lub spędzić czas wolny.
   
  Samoobsługowy hotel konferencyjny
   
  W obiekcie nie będzie tradycyjnej recepcji, ponieważ hotel ma być w maksymalnym stopniu samoobsługowy. Rezerwacji będzie można dokonać przez Internet lub na miejscu, przy pomocy specjalnego interaktywnego panelu rezerwacyjnego. Do dyspozycji gości przez całą dobę pozostawać będzie jednak obsługa obiektu oraz wirtualny „Puro concierge”. Goście obiektu i uczestnicy odbywających się w nim spotkań będą mogli też skorzystać z podziemnego parkingu.
   
  Projekt poznańskiego Hotelu Puro wykonała pracownia ASW Architekci.