Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Q Hotel Kraków

Eliasza Radzikowskiego 142, 31-342 Kraków
http://www.qhotels.pl/krakow/

Skontaktuj się z obiektem

Agata Mendel Kierownik Sprzedaży +48 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Q Hotel Kraków

Sale konferencyjne Q Hotelu sieci Best Western w Krakowie już dostępne

Data aktualności: 15-04-2015

 • Sale konferencyjne Q Hotelu sieci Best Western w Krakowie już dostępne - Q Hotel Kraków

  Od 7 kwietnia br. otwarty jest Best Western Plus Q Hotel w Krakowie oferujący 3 sale konferencyjne, 154 pokoje oraz restaurację w czterogwiazdkowym standardzie. To już czwarty obiekt sieci Best Western w Krakowie.

   

  Konferencje w Krakowie


  Hotel oferuje trzy sale konferencyjne, które razem pomieszczą nawet 240 osób jednocześnie. Do organizacji konferencji i eventów przystosowane jest także zaplecze gastronomiczne hotelu – restauracja Qualita o łącznej powierzchni 440 mkw. oraz lobby bar. Goście mają do dyspozycji także parking w monitorowanym garażu podziemnym.

  Także lokalizacja hotelu to spory plus dla uczestników konferencji w Krakowie oraz dla organizatorów eventów w samym Q Hotelu. Obiekt położony jest niedaleko centrum miasta w bezpośrednim sąsiedztwie Centrum Kongresowego ICE. Zaplecze noclegowe Q Hotelu to 154 klimatyzowane pokoje, apartament rodzinny oraz dwa pokoje przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W obiekcie znajduje się także sala fitness. 

  - Kraków to miasto, które niewątpliwie ma ogromny potencjał zarówno turystyczny, jak i biznesowy. W związku z tym widzimy tam szerokie pole do rozwoju. Otwarcie Best Western Plus Q Hotel to dla nas zwieńczenie wielomiesięcznej pracy, jednak nie koniec poszerzania naszej obecności w Krakowie. Już planujemy kolejne przyłączenia do sieci w tym regionie – powiedział Gheorghe Marian Cristescu, Dyrektor Best Western na Polskę i Kraje Bałtyckie.

  Hotel funkcjonuje w czterogwiazdkowym standardzie i jest czwartym obiektem tej sieci w Krakowie. Oficjalne otwarcie Q Hotelu miało miejsce 7 kwietnia br.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: