Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Q Hotel Plus Katowice

Wojewódzka 12, 40-026 Katowice
http://www.qhotels.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Q Hotel Plus Katowice

W centrum Katowic pojawi się trzygwiazdkowy hotel na konferencje

Data aktualności: 18-12-2012

 • W centrum Katowic pojawi się trzygwiazdkowy hotel na konferencje - Q Hotel Plus Katowice

  Firma deweloperska Polish Hotel Company we współpracy z InterContinental Hotels Group planuje budowę kolejnego obiektu. Trzygwiazdkowy hotel z zapleczem konferencyjnym pojawi się przy ul. Wojewódzkiej w Katowicach, na parkingu tuż za kinem Rialto.

   

   

   

   

   

   


  W czteropiętrowym obiekcie położonym naprzeciw zabytkowego dworca PKP pojawią się dwie w pełni wyposażone sale konferencyjne oraz 124 pokoje dla gości. W cenie noclegu znajdzie się śniadanie oraz dostęp do bezprzewodowego internetu. Część budynku zajmie przestrzeń biurowa.

  Budowa hotelu ma rozpocząć się wiosną 2013 r. Obiekt w Katowicach będzie drugim po Holiday Inn Express Warsaw Airport hotelem PHC w Polsce. W sumie spółka zaplanowała budowę 17 obiektów.

  źródło: www.konferencje.pl