Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Q Hotel Plus Katowice

Wojewódzka 12, 40-026 Katowice
http://www.qhotels.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Q Hotel Plus Katowice

Konferencje w hotelu przy ul. Wojewódzkiej w Katowicach w 2017 r.

Data aktualności: 05-11-2015

  • Konferencje w hotelu przy ul. Wojewódzkiej w Katowicach w 2017 r. - Q Hotel Plus Katowice

    Tuż za kinem Rialto, przy ulicy Wojewódzkiej w Katowicach powstaje hotel. Pierwotnie miał być to obiekt marki Holiday Inn, jednak działkę przejęła krakowska spółka Wojewódzki. Planowane otwarcie hotelu jest na początek 2017 r.

     

    W międzyczasie prawem do budowy hotelu dysponowała też spółka Eurostar. Ostatecznie jednak budowa hotelu jest w rękach spółki Wojewódzki z Krakowa. Hotel, który stanie w tak atrakcyjnym punkcie miasta, będzie trzygwiazdkowcem o czterech piętrach. Częściowo budynek wypełnią, obok zaplecza noclegowego i konferencyjnego, pomieszczenia biurowe. Pokoi ma być 124, a sal konferencyjnych dwie. Budowa już się rozpoczęła, a planowane otwarcie obiektu jest na I kwartał 2017 r.