Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Q Hotel Plus Wrocław

Zaolziańska 2, 53-334 Wrocław
http://www.qhotels.pl/wroclaw-plus

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Q Hotel Plus Wrocław

Best Western Plus Q Hotel we Wrocławiu ruszy 1 maja 2014 r.

Data aktualności: 10-04-2014

 • Best Western Plus Q Hotel we Wrocławiu ruszy 1 maja 2014 r. - Q Hotel Plus Wrocław
  Na początku maja 2014 roku w centrum Wrocławia otwarty zostanie nowy hotel. Znajdzie się w nim aż pięć sal konferencyjnych.
   
  Uczestnicy odbywających się w Best Western Plus Q Hotel Wrocław wydarzeń będą mogli zaparkować samochód w monitorowanym garażu podziemnym. Atutem hotelu ma być również rozbudowane zaplecze gastronomiczne, pozwalające na organizację bankietów, przyjęć firmowych oraz wszelkiego rodzaju uroczystości.
   
  Nowe miejsce na konferencje we Wrocławiu
   
  Best Western Plus Q Hotel Wrocław to przede wszystkim nowoczesne centrum konferencyjne, składające się z pięciu funkcjonalnych sal, umożliwiających organizację spotkań dla ponad 200 uczestników. Pomieszczenia łączy przestronne foyer, które można łatwo zaaranżować na stanowisko rejestracji uczestników konferencji, czy integracyjny aperitif przed spotkaniem. Oferta konferencyjna hotelu obejmie szeroki wybór zestawów przerw kawowych oraz posiłków. Szef kuchni będzie w stanie skomponować menu odzwierciedlające gusta kulinarne uczestników wydarzenia, a profesjonalna obsługa zadba o prawidłowy przebieg spotkania.
   
  Best Western Plus Q Hotel Wrocław będzie dysponował 254 miejscami noclegowymi w 127 pokojach z dostępem do Internetu, w tym 20 z rozkładaną sofą dla rodzin z dziećmi, 1 apartamencie oraz 2 pokojach przystosowanych do potrzeb gości niepełnosprawnych. Jednym z atutów obiektu będzie strefa rekreacyjna, gdzie na powierzchni 45 mkw. będzie można skorzystać z urządzeń do ćwiczeń do treningu ogólnorozwojowego, jak i na poszczególne partie mięśniowe.