Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Quadrille Conference & Spa

Folwarczna 2, 81-547 Gdynia
http://quadrille.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Quadrille Conference & Spa

Konferencje w Krainie Czarów - gdyński hotel Quadrille już otwarty

Data aktualności: 29-06-2015

  • Konferencje w Krainie Czarów - gdyński hotel Quadrille już otwarty - Quadrille Conference & Spa

    Na gdyńskim Orłowie otworzył się nowy, wyjątkowy w swym wyglądzie, hotel. Quadrille Conference & Spa oferuje apartamenty, restaurację, strefę spa oraz w pełni wyposażoną salę konferencyjną.


    Hotel Quadrille w Gdyni aranżacją wnętrz oraz przyozdobieniem terenu zielonego wokół budynku przenosi swoich gości w świat Alicji w Krainie Czarów. Są ogromne filiżanki i zegarki, jest podłoga „w szachownicę” i białe króliki. Hotel mieści się w zabytkowym budynku z XVIII wieku położonym w dzielnicy Orłowo. To kompleks pałacowo-parkowy, który wystrojem nawiązuje też do hoteli butikowych – każdy z apartamentów ma swój indywidualny charakter. Obiekt oferuje 30 pokoi i apartamentów.

    Zaplecze konferencyjne hotelu to 85-metrowa sala wyposażona w bezpłatne wi-fi, sterowane ogrzewanie i klimatyzację, nagłośnienie, mikrofony, projektor multimedialny i elektronicznie sterowany ekran, laptop oraz flipchart. Hotel przygotowuje dla swoim klientów specjalne pakiety konferencyjne. Co więcej, na spotkania biznesowe czy szkolenia można wynająć sale piwniczne w Pubie 10/6.

    Na terenie hotelu znajduje się także centrum fitness i spa wyposażone w sauny, wannę z hydromasażem oraz baseny – zewnętrzny i wewnętrzny. Ważnym miejscem w Quadrille jest restauracja Biały Królik, która przygotowuje catering oraz poczęstunek na konferencje.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: