Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Centrum Hotel

Grzybowska 24, 00-132 Warszawa
https://www.radissonblu.com/pl/hotel-warsaw

Skontaktuj się z obiektem

Anna Badowska +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Radisson Blu Centrum Hotel

Zmiany w dziale sprzedaży

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zmiany w dziale sprzedaży - Radisson Blu Centrum Hotel

  Z dniem 1 lipca 2012 r. Piotr Lenczewski objął stanowisko zastępcy Dyrektora Sprzedaży i Marketingu w hotelach Radisson Blu Centrum Warszawa i Radisson Blu Sobieski Warszawa.

   

   

   

   

     Do jego zadań będzie należało m.in. zarządzanie działem sprzedaży, maksymalizacja zysków z różnych segmentów rynku a także przygotowywanie strategii sprzedaży w obu stołecznych hotelach. Przed objęciem wspomnianego stanowiska Lenczewski pełnił funkcję senior sales managera MICE w Regionalnym Biurze Sprzedaży Baltics & Poland grupy hotelowej Carlson Rezidor i był odpowiedzialny za zarządzanie segmentem MICE pod kątem maksymalizacji przychodów dla ośmiu hoteli grupy Carlson Rezidor w Polsce.

  Piotr Lenczewski jest absolwentem Wyższej Szkoły Ekonomicznej na kierunku Gospodarka Turystyczna. Swoją karierę zawodową rozpoczął w 2002 r. w warszawskim hotelu Radisson Blu Centrum, pracując w restauracji Ferdy's i recepcji. W 2007 r. dołączył do działu sprzedaży, gdzie zajmował stanowisko sales managera. W kolejnych latach pełnił funkcję senior sales managera.

   

  źródło: www.konferencje.pl

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: