Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Radisson Blu Centrum Hotel

Grzybowska 24, 00-132 Warszawa
https://www.radissonblu.com/pl/hotel-warsaw

Skontaktuj się z obiektem

Anna Badowska +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Radisson Blu Centrum Hotel

Dziesięć lat doświadczenia w organizowaniu konferencji i eventów

Data aktualności: 29-11-2012

 • Dziesięć lat doświadczenia w organizowaniu konferencji i eventów - Radisson Blu Centrum Hotel

  Na początku listopada 2012 r. warszawski hotel obchodził dziesięciolecie swego istnienia. Technologicznym partnerem zorganizowanego z tej okazji wydarzenia była firma Brill AV Media, która dostarczyła niezbędne urządzenia oraz rozwiązania techniczne do zapewnienia odpowiedniej oprawy wieczornej gali.

   

   

   

    

   


  Dla odpowiedniej oprawy tego spotkania firma zapewniła pełną obsługę techniczną oraz dostarczyła ponad 60 ruchomych głów, kilkadziesiąt urządzeń LED-owych, nagłośnienie koncertowe na występ gwiazdy wieczoru oraz projektory Full HD o mocy 10000 ANSI Lumenów. - Po raz kolejny w okresie naszej obustronnej współpracy firma Brill AV Media stanęła na wysokości zadania potwierdzając wysoki poziom świadczonych usług oraz zaangażowanie w realizacje imprezy – powiedziała Ada Rusowicz-Fischer, dyrektor sprzedaży Hotelu Radisson Blu Centrum. - Z hotelem współpracujemy na stałe już od ponad roku, dostarczając wszystkie rozwiązania techniczne potrzebne do organizacji każdego rodzaju wydarzenia odbywające się w hotelu. To dla nas bardzo ważne, że mogliśmy zostać Partnerem Technologicznym tak ważnego wydarzenia. Dziesiąte urodziny pokazały, że jesteśmy w stanie świadczyć usługi na najwyższym poziomie, zgodne ze standardami przyjętymi w pięciogwiazdkowych hotelach – powiedział Przemek Stawicki, Project Manager, Brill AV Media.

  Na jubileuszowej imprezie pojawiło się prawie 600 osób, a oficjalną część wieczoru poprowadził Olof Karlsson, Dyrektor Generalny Hotelu Radisson Blu Centrum w Warszawie oraz Regionu Polska. Atrakcjami wieczoru były występy Freenote Band z Mateuszem Mijałem oraz zespołu Feel. Kolejna część wieczoru została poprowadzona przez DJ-a, a zaproszeni goście bawili się do późnych godzin nocnych.

  Pięciogwiazdkowy warszawski hotel Radisson Blu Centrum to nowoczesne i wielofunkcyjne centrum usług konferencyjnych. Sale konferencyjne o łącznej powierzchni 588 mkw. oraz przeszklona galeria mieszczą się na pierwszym piętrze hotelu. Wysoka na 5,5 metra sala balowa Polonia, wyposażona w profesjonalny system dźwiękowy jest miejscem na organizację dużych imprez - to właśnie tam odbyła się urodzinowa gala. Sala mieści 400 osób w układzie teatralnym, ale można ją również podzielić na trzy mniejsze pomieszczenia. W sumie hotel oddaje do dyspozycji organizatorów konferencji 8 sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 588 mkw. Na ich wyposażenie składają się projektory multimedialne, ekrany i flipcharty, ekspresy do kawy. We wszystkich salach istnieje dostęp do bezprzewodowego internetu dla uczestników konferencji, działają tam również  indywidualnie sterowana klimatyzacja i oświetlenie. Ponadto goście obiektu mogą korzystać z Business Center z komputerem, drukarką i usługami sekretarskimi. Do ich dyspozycji pozostaje także Restauracja Ogrodowa, w której można zorganizować obiady lub kolacje dla grup oraz prywatne przyjęcia.

  źródło: www.radissonblu.pl