Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Renaissance Warsaw Airport Hotel

Żwirki i Wigury 1, 00-906 Warszawa
http://www.renaissancewarszawa.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Renaissance Warsaw Airport Hotel

Trwa budowa warszawskiego hotelu z salami konferencyjnymi

Data aktualności: 22-11-2012

 • Trwa budowa warszawskiego hotelu z salami konferencyjnymi - Renaissance Warsaw Airport Hotel

  Aktualnie trwają prace związane z wykonaniem kompletnego stanu surowego obiektu.

   

   

   

   

   

   

     Na zlecenie firmy Alpine Construction Polska wykonuje je radomska firma Łucz-Bud. Zgodnie z harmonogramem prac, hotel w stanie surowym ma zostać udostępniony inwestorowi w lipcu 2012 r. Przypomnijmy, że zgodnie z ustaleniami umowy podpisanej przez Przedsiębiorstwo Państwowe Porty Lotnicze oraz spółkę Alpine Construction Polska hotel Renaissance by Marriott ma zostać oddany do użytku w połowie 2013 r. Autor projektu obiektu - firma JEMS Architekci - sprawuje nadzór nad przedsięwzięciem do czasu zakończenia prac budowlanych i otwarcia hotelu.

  W ośmiokondygnacyjnym obiekcie przy lotnisku Okęcie znajdzie się pięć sal konferencyjnych o łącznej powierzchni 1,5. tys. mkw. W hotelu pojawi się 225 pokoi, w których nocleg znajdzie ponad 400 gości, restauracje, bar, a także basen, centrum fitness i spa oraz wielopoziomowy parking.

  Inwestycja jest w całości sfinansowana ze środków przedsiębiorstwa Polskie Porty Lotnicze. Franczyzobiorcą i podmiotem zarządzającym obiektu będzie zależna od PPL spółka Port-Hotel, która podpisała już międzynarodową umowę franczyzy Renaissance Hotel z firmą Global Hospitality Licensing – spółką córką Marriott International.

  Warszawski Renaissance by Marriott będzie pierwszym hotelem tej marki w Polsce. Koszt inwestycji to 141 mln złotych brutto.

   

   


  źródło: www.konferencje.pl