Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Royal Hotel & Spa Białystok

Rynek Kościuszki 11, 15-001 Białystok
http://www.royal-hotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Royal Hotel & Spa Białystok

Nowe cztery gwiazdki na konferencje w Białymstoku jeszcze w 2016 r.

Data aktualności: 16-05-2016

  • Nowe cztery gwiazdki na konferencje w Białymstoku jeszcze w 2016 r. - Royal Hotel & Spa Białystok

    Spółka Mep-pol z Białegostoku zainwestowała w kamienicę po byłym Domu Handlowym Nowy. Powstaje w niej czterogwiazdkowy hotel Royal, który zaoferuje sale konferencyjne, spa Dr Ireny Eris i własny browar.

     

    W czteropiętrowej kamienicy przy Rynku Kościuszki 11 w stolicy województwa podlaskiego, Białymstoku, w dawnym Domu Handlowym Nowy, gdzie działało również Bierhalle, spółka Mep-pol buduje hotel. Kamienica jest obecnie w remoncie, dobudowywana jest również od zaplecza znaczna część hotelu. Royal Hotel będzie spełniał czterogwiazdkowe standardy i prócz usług hotelowych zaoferuje również powierzchnię konferencyjną, spa Dr Ireny Eris oraz piwo własnej roboty – powstanie tu browar rzemieślniczy Stary Rynek z restauracją, w której będzie można spróbować świeżo uwarzonego piwa. Pokoi ma być 45 dla ok. 100 gości. Obiekt zaoferuje również parking dla 40 aut. Strefa spa wyposażona będzie nie tylko w markowe gabinety zabiegowo-kosmetyczne, ale również w kryty basen. Browar i część hotelu będą gotowe jeszcze w tym roku. Natomiast najwyższe piętro zostanie oddane do użytku na początku 2017 roku. Inwestor, spółka Mep-pol z Białegostoku, zapłaciła za nieruchomość ponad 13 mln zł.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: