Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Sanatorium Villa Kosmowski

Kościuszki 18, 58–3 Szczawno-Zdrój
www.hotel-rivendell.com

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Sanatorium Villa Kosmowski

Nowa nazwa i oferta na konferencje

Data aktualności: 22-11-2012

 • Nowa nazwa i oferta na konferencje - Sanatorium Villa Kosmowski

  Nowy właściciel trzygwiazdkowego obiektu w Szczawnie Zdroju skupia się na obsłudze gości biznesowych. Do oferty hotelu wprowadzono pakiety konferencyjne, dzięki którym konferencje i szkolenia można zorganizować w przystępnej cenie.

   

   

   

   

   

   


  Należący do grupy Polish Prestige Hotels Hotel Rivendell - znany do niedawna pod nazwą Hotel Kosmowski - dysponuje obecnie 42 miejscami noclegowymi w 25 pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych z bezpłatnym dostępem do internetu. Na terenie obiektu funkcjonują restauracja oraz Piano Bar.

  Jednym z głównych obszarów działalności hotelu jest obecnie przygotowanie i zapewnienie kompleksowej obsługi imprez takich jak konferencje, zjazdy, szkolenia, pokazy promocyjne czy targi. Do dyspozycji organizatorów konferencji obiekt oddaje salę szkoleniową z dostępem do internetu. Uczestnicy spotkania mogą bezpłatnie korzystać z flipchartu oraz ekranu. Za dodatkową opłatą udostępniane są: rzutnik multimedialny, odtwarzacz DVD, telewizor LCD i laptop. Istnieje również możliwość skorzystania z serwisu kawowego, dostępnego w pięciu wariantach cenowych.

  Restauracyjna kuchnia przygotowuje śniadania, obiady i kolacje, zaś ich menu można indywidualnie dopasować do potrzeb gości. Z myślą o uczestnikach odbywających się w hotelu wydarzeń hotel organizuje wieczory tematyczne - kasyno, karaoke i spotkania z teatrem, zabawy integracyjne w plenerze, zajęcia w stadninie koni połączone z ogniskiem czy zwiedzanie okolicy.

  źródło: www.hotel-rivendell.com