Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Siedlisko Morena

Jeziorowskie 11A, 19-330 Stare Juchy
www.siedliskomorena.pl

Skontaktuj się z obiektem

Urszula Bartochowska Manager ds. sprzedaży 087 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Siedlisko Morena

Doleć helikopterem na konferencję

Data aktualności: 22-11-2012

 • Doleć helikopterem na konferencję - Siedlisko Morena

  Mazurski obiekt jest jednym z niewielu ośrodków konferencyjnych w Polsce, do którego można dotrzeć małym samolotem.

   

   

   

   

   

     Jak informuje Katarzyna Kwiatkowska, manager ds sprzedaży w firmie Prorest, będącej właścicielem Siedliska Morena, obiekt posiada własne lądowisko trawiaste, na którym mogą lądować awionetki i helikoptery. Zaletą wyboru powietrznego środka transportu jest czas podróży. Drogę z Warszawy do Siedliska można w ten sposób skrócić z trzech i pół godziny do 50 minut. - Lotnisko oddalone jest od hotelu niecałe 200 metrów, co daje możliwość szybkiego dotarcia do recepcji nawet na piechotę. Istnieje także możliwość pokonania tej odległości hotelowym busem - mówi Katarzyna Kwiatkowska.

  Dla gości, a w szczególności rodzin, Siedlisko Morena proponuje latem loty widokowe, dzięki którym można oglądać panoramę z lotu ptaka. - Lot samolotem typu cessna to nie tylko wygodny i szybki środek transportu, ale także wspaniały i nietypowy pomysł na nagrodę dla pracowników czy pomysł na event firmowy - podpowiada Kwiatkowska. Siedlisko Morena oferuje też usługę korzystania z powietrznych taksówek Swingair.pl.

  Siedlisko Morena oferuje do dyspozycji gości 36 pokoi. Obiekt kieruje swoją ofertę zarówno do osób prywatnych, jak również klientów biznesowych, reklamując się jako miejsce na zorganizowanie konferencji, szkolenia lub wyjazdu integracyjnego. Ośrodek dysponuje dwiema salami konferencyjnymi, wyposażonymi w nowoczesny sprzęt konferencyjny. W zależności od ustawienia krzeseł, każda z sal może pomieścić do 130 osób.

     źródło: www.siedliskomorena.pl