Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Stadion Energa Gdańsk

Pokoleń Lechii Gdańsk 1, 80-560 Gdańsk
www.stadionenerga.pl

Skontaktuj się z obiektem

Karolina Żurawska Dyrektor Działu Konferencji i Eventów +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Stadion Energa Gdańsk

Sprawdź nowe sale konferencyjne w Gdańsku

Data aktualności: 22-11-2012

 • Sprawdź nowe sale konferencyjne w Gdańsku - Stadion Energa Gdańsk

  Liczba, jakość i wielkość obiektów o charakterze konferencyjno-wystawienniczym, jakie powstają w ostatnim czasie w Gdańsku, jest imponująca.

   

   

   

   

   

   


  Na granicy Gdańska i Sopotu niedawno otwarta została ERGO Arena, Amber Expo do użytku oddany zostanie w 2012, a w najbliższym czasie otwarcia doczekać ma się PGE Arena. Oficjalna inauguracja stadionu PGE Arena odbędzie się z końcem wiosny. 9 czerwca mecz otwarcia rozegra Polska z Francją. Obecnie trwają prace wykończeniowe oraz konieczne testy.

  PGE Arena to jednak nie tylko boiska ale również miejsce dla biznesu. Szansę na prestiżowe spotkania dają loże VIP. Na wydarzenie odbywające się na stadionie można zaprosić ponad 1300 klientów bądź pracowników, którzy zasiądą w 40 specjalnych, biznesowych lożach.

  Na terenie stadionu mieszczą się także profesjonalnie przygotowane sale konferencyjne. W zachodniej części stadionu znajduje się pomieszczenie, gdzie spotkać się może 300 osób. Na mniejsze spotkania odpowiednia jest sala restauracyjna.

  Na potrzeby potężnych kongresów do dyspozycji organizatorów są także trybuny wraz  z siedemdziesięciometrowym telebimem, który ułatwić ma prowadzącym przedstawianie prezentacji.

  Dodatkowym atutem tego potężnego obiektu jest jego położenie w nadmorskiej dzielnicy Gdańska, w niewielkiej odległości od morza i plaży.

   

  źródło: na podstawie www.pgearena.gdansk.pl

Oferty specjalne

 • Wigilia na Stadionie Energa Gdańsk!

  Serdecznie zapraszamy do zorganizowania Państwa spotkania wigilijnego na Stadionie Energa Gdańsk!
 • Rabat 5%

  Po informacji, że kontaktujecie się z nami Państwo po skorzystaniu z serwisu www.konferencje.pl, przysługuje Państwu rabat w wysokości 5% ceny wynajmu sali w Centrum Konferencyjno-Biznesowym PGE ARENA Gdańsk.