Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

PGE Narodowy

al. Księcia J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
www.pgenarodowy.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
PGE Narodowy

Już otwarty

Data aktualności: 22-11-2012

 • Już otwarty - PGE Narodowy

  Pod hasłem OTO JESTEM! w niedzielę 29 stycznia br., 75 tysięcy widzów otworzyło Stadion Narodowy w Warszawie.

   

   

   

   

   

     Organizatorem imprezy otwarcia Stadionu Narodowego w Warszawie było Narodowe Centrum Sportu oraz ARS Communication.


  Stadion Narodowy w Warszawie jest jednym ze stadionów piłkarskich powstałych na turniej Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2011. Dla klientów biznesowych stworzona została limitowana oferta ekskluzywnego pakietu najmu Loży VIP na Stadionie Narodowym w Warszawie na okres 2012 – 2013, wzbogacona o świadczenia specjalne.

  Nowy Stadion posiada 55 tysięcy miejsc dla widzów imprez sportowych, widowisk artystycznych, koncertów i festiwali. Na Stadionie znajdować się będzie łącznie 65 Lóż VIP. Większość z nich posiada 12 komfortowych miejsc usytuowanych bezpośrednio na trybunie z doskonałym widokiem na m realizowane wydarzenie.

  Powierzchnia użytkowa stadionu wynosi ponad 200 000 mkw. Stadion Narodowy w Warszawie znajduje się w ścisłej czołówce największych obiektów konferencyjnych w Polsce, jednak usługi konferencyjne świadczone będą dopiero po Mistrzostwach, na które obecnie obiekt jest przygotowywany.

   

  Oto niektóre liczby opisujące inaugurację stadionu: 5 godzin muzyki, 6 zespołów, 75 tysięcy widzów, 200 realizatorów imprezy, 3 tysiące widzów na płycie, 3 tony materiałów wybuchowych, 200 sztuk głośników, 450 tysięcy Wat mocy nagłośnienia, kilkuset Stewardów, 40 tysięcy pamiątkowych biletów dla pierwszych gości z unikalnym numerem od 1 do 40 tysięcy.
  Fajerwerki zostały wystrzelone w niebo na powierzchnię aż 800 m2, dzięki czemu były widoczne nie tylko w okolicy stadionu, ale i z wielu punktów Warszawy. Było to jedno z największych tego typu widowisk organizowanych na terenie miasta.


  źródło: www.stadionnarodowy.org.pl

Oferty specjalne