Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

PGE Narodowy

al. Księcia J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
www.pgenarodowy.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
PGE Narodowy

Zwycięzca w kategoriach "Hotel, Centrum Rozrywki, Budynek Mieszkalny Roku" i "Budynek Roku"

Data aktualności: 22-11-2012

 • Zwycięzca w kategoriach

  Nagrody wręczono podczas dziewiątej gali CEEQA Industry Awards, która odbyła się 17 kwietnia 2012 roku w Hotelu Marriott w Warszawie.

   

   

   

   

   

   

   


  Impreza, odbywająca się na specjalnie przygotowanym na tę okazję zadaszonym tarasie, zgromadziła niemal 600 liderów z branży, reprezentujących ponad 40 krajów. Ceremonię rozdania nagród poprowadziła Monika Richardson.

  Stadion Narodowy został uznany za najlepszy budynek roku w naszej części Europy. Ranking zorganizowały międzynarodowa organizacja CEE Insight Forum oraz "Financial Times".


  Oddawana i budowana z kłopotami sportowa duma Polski wygrała w dwóch kategoriach: "Hotel, Leisure & Residential Development of the Year" oraz "Building of the Year". Decyzję o wyborze akurat Stadionu Narodowego podjęło międzynarodowe jury, w skład którego weszli przedstawiciele deweloperów, firm konsultingowych, banków kredytujących nieruchomości oraz dziennikarze prestiżowego "Financial Times". Eksperci wybierali wśród budynków, które powstały w 2011 roku w Europie Środkowej i Wschodniej. - Cieszymy się, że piękno i technika zostały docenione przez jury konkursu, które przyznało Stadionowi Narodowemu aż dwie nagrody - mówi Janusz Ewert z Grupy Alpine, jednego z wykonawców obiektu.

  Zaprojektowany przez pracownię JSK Architekci Stadion Narodowy oddany został do użytku na początku 2012 roku. Obiekt może pomieścić 57 tysięcy kibiców na meczach piłkarskich oraz około 70 tys. osób w trakcie koncertów. Jest największym sportowym obiektem w Polsce.

     źródło: www.stadionnarodowy.org.pl

Oferty specjalne