Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

PGE Narodowy

al. Księcia J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
www.pgenarodowy.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
PGE Narodowy

PL.2012+ będzie promować stadion jako miejsce na eventy i spotkania biznesowe

Data aktualności: 29-01-2013

 • PL.2012+ będzie promować stadion jako miejsce na eventy i spotkania biznesowe - PGE Narodowy

  24 stycznia 2013 r. Marcin Herra, prezes zarządzającej stadionem spółki, poinformował członków sejmowej Komisji Kultury Fizycznej, Sportu i Turystyki o planach dotyczących wykorzystania obiektu w ciągu najbliższych kilku lat. W dniu 2 lutego 2013 r. PL.2012+ wprowadzi program, który ma zmienić zasady funkcjonowania stadionu.
   

   

   

   

   

   


  Członkowie komisji zostali oprowadzeni po stadionie, a pracownicy operatora obiektu opisywali poszczególne pomieszczenia i podawali propozycje na ich wykorzystanie. - Ten stadion ma ogromny potencjał, ale brakuje mu jednego: klientów - przyznał Marcin Herra. - Poza tym musimy liczyć się z dużymi kosztami utrzymania obiektu oraz dużym ryzykiem przy organizowaniu imprez. Nie poprawimy funkcjonowania obiektu w ciągu kilku tygodni. Wielkie stadiony pracują na swój sukces i markę przez lata. Naszym celem jest znalezienie się w gronie pięciu najlepiej ocenianych stadionów w Europie do końca 2014 roku - dodał.

  Od 2 lutego 2013 r. w ramach akcji "Stadion Narodowy - Nasze Miejsce" stadion ma stopniowo zmieniać swoje oblicze. - W godzinach 10-18 bramy główne będą otwarte dla wszystkich. Dostępny będzie darmowy punkt widokowy. Natomiast wiosną chcemy, aby na błoniach obiektu codziennie coś się działo. Mamy w planach kino letnie, wernisaże i wystawy - deklarował Marcin Herra.

  Od początku lutego ogłaszane mają być umowy zawarte na organizację kolejnych imprez. Póki co dopiero w fazie rozważań i wczesnych rozmów pozostaje organizacja m.in. żużlowej Grand Prix, meczu otwarcia siatkarskich mistrzostw świata, czy konkursu Pucharu Świata w skokach narciarskich.

  Póki co spółka PL.2012+ opracowała nową ofertę finansową Stadionu Narodowego. Zmieniły się m.in. zasady wykupywania lóż, które mieszczą się na dwóch poziomach obiektu. - Teraz klienci nie będą musieli wynajmować lóż wyłącznie na dwa lata. Będzie możliwość jednorazowego wykupienia ekskluzywnego miejsca, które może służyć np. do kolacji biznesowej - ujawnił Herra.

  źródło: www.pap.pl

Oferty specjalne