Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

PGE Narodowy

al. Księcia J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
www.pgenarodowy.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
PGE Narodowy

Finał Ligi Europejskiej na warszawskim stadionie

Data aktualności: 24-05-2013

 • Finał Ligi Europejskiej na warszawskim stadionie - PGE Narodowy

   Komitet Wykonawczy UEFA zdecydował, że jedno z najważniejszych piłkarskich wydarzeń, Finał Ligi Europejskiej w 2015 roku, zostanie rozegrany na Stadionie Narodowym w Warszawie.

   
   
   
   
   
   
   
  To efekt podpisanej 9 maja 2013 roku umowy o strategicznej współpracy pomiędzy spółką PL.2012+, nowym operatorem Stadionu Narodowego w Warszawie, oraz Polskim Związkiem Piłki Nożnej. Zgodnie z jej zapisami Reprezentacja Polski rozegra na Stadionie Narodowym wszystkie Mecze Eliminacyjne do Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2016TM oraz wszystkie Mecze Eliminacyjne do Mistrzostw Świata w Piłce Nożnej 2018 FIFA World Cup TM. Dodatkowo, na mocy zawartej umowy, w latach 2014, 2015 i 2016 na Stadionie Narodowym zostaną rozegrane Mecze Finałowe Pucharu Polski. Teraz do tej pokaźnej listy spotkań dołączył finał Ligi Europejskiej w 2015 r.
   
  - Jesteśmy zadowoleni, że dzięki trudnym i konstruktywnym negocjacjom z PZPN osiągnęliśmy dobry kompromis polegający na tym, że na Stadionie Narodowym będą rozgrywane mecze na najwyższym piłkarskim poziomie. Dzięki finałowi Ligi Europejskiej w 2015 roku Stadion Narodowy znajdzie się w lidze mistrzów wśród europejskich stadionów – mówi Marcin Herra, prezes PL.2012+, spółki zarządzającej od stycznia Stadionem Narodowym. Warszawska arena wielofunkcyjna oferuje najwyższą jakość najważniejszych wydarzeń sportowych, muzycznych i społecznych z nie tylko punktu widzenia ich organizatorów, ale przede wszystkim ich uczestników. - Zgodnie ze strategią marki nasza oferta trafia w potrzeby zarówno osób indywidualnych, jak i podmiotów biznesowych i instytucjonalnych. Zgodnie z konsekwentnie realizowanym przez nas planem, Stadion Narodowy jest miejscem otwartym dla wszystkich, nasza oferta imprez będzie zawsze zawierała 1/3 sportu, 1/3 wydarzeń muzycznych i rozrywkowych i 1/3 wydarzeń społecznych. To już znajduje potwierdzenie w tegorocznym kalendarzu imprez. Dzięki porozumieniu z PZPN oraz naszej współpracy z organizatorami innych wydarzeń, dziś wiemy, że część sportowa to absolutna liga mistrzów wśród polskich aren. Mamy także plejadę największych gwiazd światowej muzyki, m.in.: Paul McCartney, Beyonce, Depeche Mode, Roger Waters. Imprezy społeczne, takie jak Orlen Warsaw Marathon czy Noc Muzeów potwierdzą fakt, że Stadion Narodowy to miejsce, które ma znaczenie – mówi Marcin Herra.
   
  W 2013 roku na Stadionie Narodowym zakontraktowanych jest już 18 dużych wydarzeń. Atrakcyjna oferta Stadionu Narodowego przyciąga także na eventy biznesowe najlepsze marki działające na polskim rynku - tylko w kwietniu 2013 r. w takich imprezach wzięło udział 22 tys. osób. 
   

Oferty specjalne