Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

PGE Narodowy

al. Księcia J. Poniatowskiego 1, 03-901 Warszawa
www.pgenarodowy.pl

Skontaktuj się z obiektem

Dział Sprzedaży +48 2...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
PGE Narodowy

Druga odsłona Sali Nowych Technologii Konferencyjnych już 9 września

Data aktualności: 06-09-2013

 • Druga odsłona Sali Nowych Technologii Konferencyjnych już 9 września - PGE Narodowy
  Już 9 września 2013 r. odbędzie się druga edycja Dnia Otwartego w Sali Nowych Technologii Konferencyjnych na Stadionie Narodowym w Warszawie. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania technologiczne i sprzęty służące wspieraniu efektywności i innowacyjności konferencji, kongresów i eventów.
   
  Do udziału w seminariach i prezentacjach w tym dniu w godzinach 10.00 - 15.00 zapraszają Stowarzyszenie „Konferencje i Kongresy w Polsce”, Spółka PL2012 oraz NextGen Meetings, jako koordynator projektu. Podczas wydarzenia zaprezentowane zostaną najnowsze rozwiązania technologiczne i sprzęt służące wspieraniu efektywności i innowacyjności konferencji, kongresów i eventów. Patronem Dnia Otwartego jest sieć hoteli Novotel oferująca profesjonalną obsługę spotkań - Meeting@Novotel.
   
  Udział w wydarzeniu jest możliwy po wcześniejszej rejestracji pod adresem http://skkp.org.pl/przedsiewziecia/seminaria_szkolenia_konferencje
   

Oferty specjalne