Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Stary Browar Kościerzyna

Słodowa 3, 83-400 Kościerzyna
www.starybrowarkoscierzyna.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Stary Browar Kościerzyna

Konferencje w dawnym browarze zorganizujesz już w czerwcu 2013 r.

Data aktualności: 21-02-2013

 • Konferencje w dawnym browarze zorganizujesz już w czerwcu 2013 r. - Stary Browar Kościerzyna

  Na drugą połowę czerwca 2013 r. przedstawiciele trzygwiazdkowego hotelu konferencyjnego w Kościerzynie zapowiedzieli oficjalne otwarcie obiektu.
   

   

   

   

   

   


  Jak informuje w wywiadzie dla serwisu Gazeta.pl Agnieszka Szura, dyrektor hotelu Stary Browar Kościerzyna, w obiekcie znajdą się trzy komfortowe, w pełni wyposażone sale konferencyjne, których nazwy - Miodowa, Chmielowa i Słodowa - będą nawiązywać do browarniczych tradycji budynku. W pomieszczeniach będzie można organizować konferencje, spotkania biznesowe, bankiety i imprezy okolicznościowe. W hotelu pojawią się również sale bankietowe i weselne przystosowane do organizacji imprez z udziałem od 25 do 120 osób.

  W obiekcie znajdzie się 50 miejsc noclegowych w 25 klimatyzowanych pokojach jedno- i dwuosobowych oraz apartamentach z bezprzewodowym dostępem do internetu. Hotelowa restauracja będzie przygotowywała dania w oparciu o stare, kaszubskich przepisy. Atutem hotelu będzie strefa relaksu z saunami suchą i parową oraz jacuzzi.

  Hotel Stary Browar Kościerzyna będzie częścią trzypoziomowego centrum handlowego, w którym pojawią się Kościerskie Muzeum Browarnictwa, przestrzeń koncertowo-wystawiennicza, sklepy, plac zabaw dla najmłodszych oraz pomieszczenia biurowe. W obiekcie znajdą się dwa parkingi - podziemny i nadziemny.

  źródło: Gazeta.pl