Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Talaria Resort & SPA

Trojanów 158, 08-455 Trojanów
http://www.talaria.pl/
Szacunkowa kwota netto
-
+48
Proszę o sprawdzenie dostępnosci obiektu i wstępną wycene imprezy.
Talaria Resort & SPA

Konferencje w zaciszu kobiecego spa - sale, pokoje, restauracje Talarii

Data aktualności: 15-06-2015

 • Konferencje w zaciszu kobiecego spa - sale, pokoje, restauracje Talarii - Talaria Resort & SPA

  W województwie mazowieckim, na trasie Warszawa-Lublin, w marcu br. otworzył się hotel dedykowany kobietom. Jednak Talaria Ladies Spa, wyposażony w sale konferencyjne, restauracje, pokoje i apartamenty oraz rozbudowane spa, przewiduje dla mężczyzn pewne wyjątki…


  Nowo otwarty hotel Talaria znajduje się w miejscowości Trojanów, 30 kilometrów od Garwolina, na trasie ze stolicy do Lublina. Talaria Ladies Spa to resort złożony z XIX-wiecznego, odrestaurowanego pałacu z 18 pokojami oraz apartamentami, dwoma restauracjami, barem, strefą spa i biblioteką oraz z Pawilonu Parkowego, w którym znajduje się 16 pokoi oraz sala kominkowa na kameralne konferencje czy szkolenia. Budynki otacza 25 hektarów parków, których nie brakuje stawów, ścieżek i łąk.

   

  Talaria Ladies Spa sale konferencyjne pod Warszawą


  Zaplecze konferencyjne Talarii to trzy sale mogące pomieścić od 10 do 200 osób oraz 2 restauracje i bar. Największa z nich – Oranżeria – pomieści 200 osób w ustawieniu kinowym i mierzy 370 mkw. Sala kominkowa pomieści 30 osób w tym ustawieniu, natomiast biblioteka Carpe Diem w Pałacu - 10. Łączna powierzchnia sal to niemal 450 mkw. W Pałacu mieszczą się dwie restauracje – Sophie oraz Susanne, a także bar Cathrine. Pierwsza z wymienionych restauracji to miejsce również dla panów towarzyszących paniom. Restauracja posiada taras letni i można ją zamienić w salę bankietową. Restauracja Susanne, dedykowana wyłącznie kobietom, połączona jest z herbaciarnią. Zaplecze noclegowe to 34 pokoje i apartamenty dla około 68 osób.


  Największym atutem tego miejsca jest spa mierzące 1000 mkw. Składa się na nie osiem gabinetów, w których można skorzystać z szerokiej oferty zabiegów pielęgnacyjnych na twarz oraz ciało, strefy wellness z basenami, saunami – młyńską oraz łaźnią parową i błotną, hammam, „ziołowy domek”, czyli lekka bio sauna z aromaterapią, sala cardio oraz wypoczywalnia. Hotel przyjmuje gości od marca br.
   

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: