Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Termy Warmińskie

Kąpielowa 1, 11-100 Lidzbark Warmiński
http://www.termywarminskie.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Termy Warmińskie

Termy Warmińskie oficjalnie otwarte na konferencje 7 stycznia 2016 r.

Data aktualności: 31-12-2015

 • Termy Warmińskie oficjalnie otwarte na konferencje 7 stycznia 2016 r. - Termy Warmińskie
  Choć oficjalne otwarcie zaplanowane jest na 7 stycznia 2016 r. pierwsi goście mogli skorzystać z usług term już podczas tegorocznych świąt Bożego Narodzenia. Obiekt oferuje cztery sale konferencyjne o łącznej powierzchni niemal 650 mkw.

   
  Termy Warmińskie powstały w Lidzbarku Warmińskim i są jednym z największych tego typu miejsc w regionie. Kompleks składa się z kilkunastu budynków i oferuje nie tylko rozrywkę i relaks na basenach czy w strefie spa, ale i pokoje hotelowe oraz Centrum Konferencyjne.
   
  Powierzchnia przeznaczona na eventy to cztery sale na 643 mkw. Dwie sale konferencyjne przedzielone są ścianą mobilną, więc można je łączyć. Wszystkie pomieszczenia konferencyjne znajdują się na pierwszym piętrze i galerii otwartej na hall.
   
  Na terenie term znajduje się tzw. wioska wakacyjna, w której znajdziemy dwa zespoły domków w zabudowie szeregowej z pokojami i apartamentami. Pierwszy zespól to 17 domków 8-osobowych i domek 6-osobowy, a drugi zespół to 15 domków 4-osobowych. Co więcej na Termach Warmińskich skorzystać możemy z kręgielni, dyskoteki, sali klubowej z barem oraz rozmieszczonych na terenie zielonym boisk, kortów tenisowych, ścianki wspinaczkowej, ogrodu linowego czy miejsca na grilla i plaży przy naturalnym stawie.
Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku: