Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tobaco Hotel

Kopernika 64, 90-533 Łódź
www.hoteltobaco.pl

Skontaktuj się z obiektem

Szulc Paulina Specjalistka ds. Sprzedaży Aktywnej 505 1...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Tobaco Hotel

Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny w starej fabryce ruszy w marcu 2013 r.

Data aktualności: 18-01-2013

 • Trzygwiazdkowy hotel konferencyjny w starej fabryce ruszy w marcu 2013 r. - Tobaco Hotel
  Stylizowany na lata 50. ubiegłego wieku hotel znajdujący się w budynku dawnego Polskiego Monopolu Tytoniowego przy ul. Kopernika w Łodzi przyjmie pierwszych gości wiosną 2013 r.
   
   
   
   
   
   
   
  Tobaco Hotel znajdzie się w zabytkowym dwupiętrowym budynku z poddaszem, wzniesionym w 1880 r. i rozbudowanym w 1926 r., a obecnie zrewitalizowanym. W jego podziemiach pojawi się 5 sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt audiowizualny, a także restauracja, sauna i siłownia. Na terenie obiektu funkcjonować będzie również bar.
   
  Łącznie Tobaco Hotel będzie dysponował 150 miejscami noclegowymi w 114 pokojach dla gości. Wystrój wnętrz ma być utrzymany w stylu lat 50. - ściany w pokojach jednoosobowych będą pomalowane częściowo na fioletowo, a w dwuosobowych – na niebiesko. We wnętrzach pojawią się też krzesła i stoliki na charakterystycznych cienkich nóżkach oraz narzuty na łóżka w modnych wówczas kolorach: pomarańczowym, żółtym, miętowym i zielonym kolorze. Jak zapewniają przedstawiciele inwestora, którym jest firma deweloperska Arche, będzie to jedyny hotel w Polsce utrzymany w takim klimacie.
   
  Obecnie w obiekcie trwa rekrutacja personelu.
   
  źródło: www.konferencje.pl, www.expressilustrowany.pl