Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tristan Hotel & SPA

Rybacka 17, 82-110 Kąty Rybackie
tristan.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Hildebrand 690 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Tristan Hotel & SPA

Tristan Hotel & Spa będzie gotowy w marcu 2014 r.

Data aktualności: 06-02-2014

  • Tristan Hotel & Spa będzie gotowy w marcu 2014 r. - Tristan Hotel & SPA
    Realizacja czterogwiazdkowego hotelu konferencyjnego w Kątach Rybackich na Mierzei Wiślanej zbliża się ku końcowi. Jego otwarcie zaplanowano na przełom marca i kwietnia 2014 roku.
     
    Jak informuje Maciej Wyskiel, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w Tristan Hotel & Spa, w obiekcie znajdzie się centrum konferencyjne, z którego będzie mogło skorzystać do 400 osób. Hotelowa restauracja będzie serwowała dania kuchni regionalnej. Uczestnicy odbywających się w hotelu spotkań będą mieli również do dyspozycji 57 pokoi, dwa baseny: wewnętrzny i zewnętrzny, SPA, sauny, grotę solną i strefę fitness. Z myślą o najmłodszych przygotowano pokój zabaw, w którym zajęcia poprowadzi animator. Na terenie obiektu znajdą się również kręgielnia, kort tenisowy oraz boiska do koszykówki i piłki nożnej.