Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Tristan Hotel & SPA

Rybacka 17, 82-110 Kąty Rybackie
tristan.com.pl

Skontaktuj się z obiektem

Katarzyna Hildebrand 690 6...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Tristan Hotel & SPA

Otwarcie Hotelu Tristan już w kwietniu 2014 r.

Data aktualności: 25-03-2014

 • Otwarcie Hotelu Tristan już w kwietniu 2014 r. - Tristan Hotel & SPA
  Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w Kątach Rybackich na Mierzei Wiślanej przygotowuje się do otwarcia. W obiekcie trwają ostatnie prace wykończeniowe.
   
  Tristan Hotel & Spa odda do dyspozycji organizatorów imprez 4 sale konferencyjne i 56 pokoi dla gości. Ponadto w obiekcie znajdą się sauny, jacuzzi, grota solna, 2 baseny, siłownia, i klub nocny z kręgielnią. Na terenie hotelu pojawią się też kort tenisowy oraz boiska do koszykówki i piłki nożnej. Hotelowa restauracja będzie serwowała dania kuchni lokalnej. 
   
  Obiekt ma być miejscem przyjaznym osobom niepełnosprawnym, a także rodzinom z dziećmi. Dla najmłodszych przygotowano pokój zabaw, w którym zajęcia będzie prowadził animator. Do dyspozycji zmotoryzowanych gości hotel odda 75 miejsc parkingowych.