Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Gola Dzierżoniowska, 58-230 Gola Dzierżoniowska
http://www.uroczysko7stawow.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Luksusowy hotel na konferencje na Dolnym Śląsku ruszy wiosną 2013 r.

Data aktualności: 27-02-2013

 • Luksusowy hotel na konferencje na Dolnym Śląsku ruszy wiosną 2013 r. - Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

  Już wiosną 2013 r. we wnętrzach zabytkowego, szesnastowiecznego zamku w Goli Dzierżoniowskiej, ruszy stylowy hotel, w którym znajdzie się stworzone we współpracy z francuską marką kosmetyczną pierwsze w Polsce wzorcowe Spa by L’Occitane.

   

   

   

   

   

   


  W położonym w sąsiedztwie stawów i malowniczego parku obiekcie działać będzie centrum konferencyjne, na które złoży się kilka sal konferencyjnych wyposażonych w nowoczesny sprzęt multimedialny. W hotelu znajdzie się ok. 100 miejsc noclegowych w 33 pokojach i apartamentach. Ponadto w obiekcie funkcjonować będzie mogąca pomieścić 70 osób restauracja serwująca dania kuchni polskiej i międzynarodowej przygotowane w oparciu o naturalne produkty. Hotel będzie równiez posiadał 18-metrowy przeszklony basen, jacuzzi, dwie sale do ćwiczeń, salę do jogi. W Spa by L’Occitane uczestnicy odbywających się w hotelu konferencji będą mieli okazję skorzystać z oferty jednego z czterech gabinetów zabiegowych, strefy VIP, studia masażu zdrowotnego, dwóch saun (parowej i fińskiej), studni do schładzania a także strefy wypoczynku z tarasem widokowym i wellness barem.

  Na otaczającym hotel terenie znajdą się ścieżki rowerowe, zewnętrzna siłownia, a także trasy do uprawiania marszów nordic walking, joggingu i nart biegowych. Za optymalizację rozwiązań budowlano-wykończeniowych, dobór wyposażenia i nadzór nad działaniami przygotowującymi hotel do otwarcia odpowiedzialna jest firma HS Consulting.

  źródło: Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel