Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Gola Dzierżoniowska, 58-230 Gola Dzierżoniowska
http://www.uroczysko7stawow.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

Otworzy się w czerwcu 2013 r.

Data aktualności: 10-04-2013

 • Otworzy się w czerwcu 2013 r. - Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel

  Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny w XVI-wiecznym zamku w Goli Dzierżoniowskiej podejmie pierwszych uczestników konferencji w czerwcu 2013 r. Jego oficjalne otwarcie ma nastąpić miesiąc później.

   

   

   

   

   

   

   

  W Uroczysku Siedmiu Stawów znajdą się trzy sale konferencyjne o łącznej powierzchni 136 mkw. Największa z nich - o powierzchni 56 mkw. - będzie mogła jednorazowo pomieścić do 66 uczestników spotkań. Jak zapewniają przedstawiciele obiektu, pomieszczenia zostaną wyposażone w nowoczesny sprzęt zapewniający najwyższą jakość prowadzonych konferencji, a oryginalne wnętrza XVI-wiecznego, renesansowego zamku zapewnią nietuzinkowy nastrój spotkań i ich doskonałą akustykę. Każda z klimatyzowanych sal będzie posiadała dostęp do światła dziennego i zostanie wyposażona w szybkie szybkie łącze internetowe (przewodowe i WiFi), sprzęt audiowizualny i multimedialny, włączając w to sprzęt niezbędny do przeprowadzenia telekonferencji.

  We wnętrzach pieczołowicie odrestaurowanego renesansowego zamku znajdzie się również pierwsze w Polsce wzorcowe SPA by L’occitane, stworzone we współpracy z francuską marką kosmetyczną. Goście obiektu będą mogli również korzystać z bogatej oferty zabiegów na twarz i ciało. W ofercie są cztery gabinety, strefa VIP, studia masażu, sauna fińska i parowa, studnia do schładzania oraz komfortowa strefa wypoczynku z tarasem widokowym i wellness barem. Profesjonalne zabiegi na twarz i ciało będą wykonywane na bazie organicznych kosmetyków marki L’occitane. Ponadto na terenie obiektu znajdą się: 18-metrowy przeszklony basen, jacuzzi, dwie sale do treningu personalnego i cardio, sala do jogi oraz studio masażu zdrowotnego. W menu mogącej pomieścić 71 gości restauracjiUroczyska Siedmiu Stawów znajdą się autorskie dania inspirowane głównie kuchnią polską, z nutą najlepszych smaków kuchni światowej. Specjalnie dla gości organizowane będą również degustacje i warsztaty kulinarne. Na zaplecze noclegowe obiektu złoży się ok. 100 miejsc noclegowych w 33 pokojach i apartamenty o wysokim standardzie.

  Otoczenie hotelu słynie z bujnych lasów, rozległych pól i licznych akwenów. Uroczysko Siedmiu Stawów rozciąga się na ponad 100 hektarach terenu, obok 12-hektarowego parku z ponad 1600 gatunkami drzew oraz malowniczo położonymi siedmioma stawami, od których wywodzi się nazwa obiektu. Na terenie należącym do Uroczyska przygotowano liczne ścieżki rowerowe, trasy do nordic walking, joggingu, nart biegowych oraz siłownię zewnętrzną. - Zależało nam na stworzeniu wyjątkowego miejsca. Uroczysko Siedmiu Stawów powstawało przez kilkanaście lat, wszystkie prace były wykonywane z niezwykłą pieczołowitością i starannością, ponieważ szczególnie ważne było dla nas, żeby zachować historyczne elementy renesansowych wnętrz. Chcieliśmy też dać gościom unikalną  możliwość poczucia wyjątkowej atmosfery zamku, w połączeniu z nowoczesną, bogatą ofertą wypoczynkową. W Uroczysku stawiamy na zdrową, wykwintną kuchnię, opartą na wysokiej jakości produktach naturalnych oraz proponujemy ekskluzywne zabiegi w gabinetach SPA L’occitane – mówi Marek Gendaj, właściciel Uroczyska Siedmiu Stawów.

  źródło: Uroczysko Siedmiu Stawów Luxury Hotel