Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Villa Polanica

Matuszewskiego 8, 57-320 Polanica-Zdrój
www.villapolanica.pl

Skontaktuj się z obiektem

Grzegorz Kopij Dyrektor Pensjonatu +48 7...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Villa Polanica

Czterogwiazdkowy obiekt przyjmuje pierwszych gości

Data aktualności: 22-11-2012

 • Czterogwiazdkowy obiekt przyjmuje pierwszych gości - Villa Polanica

  Nowo otwarty obiekt w Polanicy-Zdroju specjalizuje się w organizacji konferencji, spotkań biznesowych oraz imprez okolicznościowych.

   

   

   

   

   

     Znajdujący się przy ul. Matuszewskiego obiekt noclegowy powstał w wyniku renowacji XIX-wiecznego obiektu o pałacykowo-pensjonatowej architekturze. Villa Polanica udostępnia dwie klimatyzowane sale konferencyjne o powierchni 53 i 42 mkw. które można ze sobą łączyć. W ustawieniu teatralnym sale A i B mogą pomieścić 48 i 42 osoby, w konferencyjnym po 32 osoby, a w szkolnym po 18 osób. Na wyposażenie pomieszczeń składają się również ekrany, projektory multimedialne, monitory LED 52’, mównica, flipchart, nagłośnienie oraz mikrofony bezprzewodowe. Sale posiadają oświetlenie sceniczne i efektowe i mają możliwość 100% zaciemnienia.

  Poza zapleczem konferencyjnym Villa Polanica oferuje noclegi, saunę fińską, gabinet masażu, „słoneczną plażę sunsky" oraz restaurację na 70 miejsc. Dodatkową atrakcją dla gości jest pub z bilardem sąsiadujący z salą konferencyjną.

     źródło: www.villapolanica.pl

Oferty specjalne

 • VILLA POLANICA

  VILLA POLANICA - niezwykłe miejsce o wyjątkowej atmosferze i najwyższym poziomie usług
 • VILLA POLANICA - konferencje i impezy okolicznościowe

  Dla osób chcących połączyć przyjemne z pożytecznym Villa Polanica stanowi najlepszą alternatywę. Jest idealnym miejscem na zorganizowanie konferencji, szkolenia czy integracji. Piękne położenie gwarantuje oazę ciszy i spokoju, a nowoczesne wyposażenie powodzenie w spotkaniu.