Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Villa Sentoza

Grunwaldzka 89, 81-771 Sopot
www.sentoza.pl

Skontaktuj się z obiektem

Emilia Wilińska specjalista ds. sprzedaży i marketingu +48 5...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Villa Sentoza

Poznaj ofertę wyjątkowego obiektu na konferencje w Sopocie

Data aktualności: 22-11-2012

 • Poznaj ofertę wyjątkowego obiektu na konferencje w Sopocie - Villa Sentoza

  Oddalony zaledwie 150 metrów od plaży hotel stanowi atrakcyjne miejsce na organizację konferencji czy nocleg podczas podróży służbowej.

  Usytuowana w centrum Sopotu Villa Sentoza posiada 60 miejsc noclegowych w 20 pokojach dwuosobowych i 8 apartamentach. Każdy hotelowy pokój posiada własny balkon i jest wyposażony w telefon, telewizor, sejf oraz lodówkę. Ponadto jeden z apartamentów został przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

  Hotel Villa Sentoza oddaje do dyspozycji gości klimatyzowaną salę konferencyjną wyposażoną w sprzęt audiowizualny, który zapewnia komfortowe warunki organizacji konferencji, szkoleń oraz spotkań. Pomieszczenie posiada dostęp do światła naturalnego, można je również zaciemnić. W ustawieniu teatralnym sala konferencyjna mieści 50 osób, szkolnym - 38 osób, a w podkowie - 48 osób. Na wyposażenie sali składają się: ekran o rozmiarze 240 x 200 cm, rzutnik multimedialny, flipchart, odtwarzacz DVD, nagłośnienie (równomierne na obszarze całej sali) oraz mikrofony krawatowe i doręczne. Jak informują przedstawiciele hotelu, istnieje możliwość zamówienia serwisu kawowego, dostępnego podczas przerw w konferencji, jak również przygotowania lunchów i kolacji dla uczestników spotkań.

  Hotelowa restauracja Star Texan specjalizuje się w kuchni teksańskiej i meksykańskiej. W sezonie letnim czynny jest również ogródek letni, którego część wyposażenia stanowią urządzenia do zabawy dla dzieci. Goście obiektu mają również możliwość korzystania z mieszczącego się w hotelu SPA Sentoza, oferującego zabiegi i terapie na całe ciało.

  źródło: www.sentoza.pl