Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Warsaw Plaza Hotel

Łączyny 5, 02-820 Warszawa
http://www.warsawplazahotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Elżbieta Strzępka 885 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Warsaw Plaza Hotel

Nowy, czterogwiazdkowy hotel w Warszawie ruszy latem 2013 r.

Data aktualności: 03-04-2013

 • Nowy, czterogwiazdkowy hotel w Warszawie ruszy latem 2013 r. - Warsaw Plaza Hotel

  Już latem 2013 r. w przy ul. Łączyny zostanie oddany do użytku nowy obiekt konferencyjny. Jak zapewniają jego przedstawiciele, w hotelu będzie można organizować konferencje dla 500 osób, eventy dla 1500 osób oraz imprezy plenerowe dla 250 osób.

   

   

   

   

   

   


  W hotelowym centrum konferencyjnym do dyspozycji organizatorów spotkań zostanie oddanych 9 sal konferencyjnych dzielonych mobilnymi ścianami, z dostępem do światła dziennego, wyposażonych w nowoczesny system audiowizualny i ekrany multimedialne. W pomieszczeniach będzie można organizować konferencje z udziałem do 430 osób. W przypadku większych grup będzie istniała możliwość przeprowadzenia prezentacji na kilku kompatybilnych ekranach jednocześnie.

  Z myślą o organizatorach kameralnych spotkań - np. zarządu, rad nadzorczych, mniejszych imprez firmowych - Warsaw Plaza Hotel przygotuje dwa salony konferencyjne, z których każdy zostanie połączony z dwoma apartamentami. Ponadto w obiekcie znajdą się cztery specjalne sale VIP, stworzone z myślą o organizacji kameralnych i spotkań lub przyjęć z udziałem do 30 osób. Na terenie przylegającym do hotelu organizowane będą firmowe pikniki, grille oraz imprezy integracyjne dla grup obejmujących do 250 osób.

  W hotelowej restauracji Moments organizowane będą bankiety zasiadane, przyjęcia z udziałem 350-400 osób oraz bankiety na stojąco dla 600 osób. Lokal będzie specjalizował się w daniach kuchni włoskiej, francuskiej i polskiej oraz kulinarnych ciekawostkach z tak egzotycznych zakątków świata jak Indie czy Tajlandia. Na napoje gorące, drinki i desery zaprosi bar One & Only.

  Jednym z atutów Warsaw Plaza Hotel będą Genuine Apartments SPA. Warszawski hotel będzie jedynym w Polsce obiektem, w którym goście będą - na wzór luksusowych londyńskich hoteli - mieli możliwość skorzystania ze SPA w swoim apartamencie. Na zaplecze noclegowe hotelu złoży się 159 klimatyzowanych pokoi, w tym 10 apartamentów, z czego 4 mają być największymi apartamentami w Warszawie. Pomieszczenia zostaną wyposażone w nowoczesne, ergonomiczne meble przeznaczone dla osób pracujących na laptopach. W całym hotelu będzie funkcjonował bezpłatny dostęp do internetu. Ponadto obiekt odda do dyspozycji 40 bezpłatnych miejsc parkingowych oraz 130 miejsc w hotelowym garażu. Znajdą się w nim także wypożyczalnia rowerów, salon gier, sala zabaw dla dzieci oraz stoły do gry w bilard.

  Warsaw Plaza Hotel jest inwestycją spółki EFH 10. Inwestorem zastępczym przedsięwzięcia jest firma Aussie Development.

  źródło: Warsaw Plaza Hotel

Oferty specjalne