Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Warsaw Plaza Hotel

Łączyny 5, 02-820 Warszawa
http://www.warsawplazahotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Elżbieta Strzępka 885 8...... Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Warsaw Plaza Hotel

Otwarcie Warsaw Plaza Hotel przesunięte na marzec 2014 r.

Data aktualności: 24-02-2014

 • Otwarcie Warsaw Plaza Hotel przesunięte na marzec 2014 r. - Warsaw Plaza Hotel
  Czterogwiazdkowy hotel konferencyjny na Ursynowie zostanie otwarty w marcu 2014 roku. Powodem opóźnienia obiektu, który miał być oddany do użytku w styczniu są przedłużające się prace wykończeniowe.
   
  Znajdujący się w sąsiedztwie kompleksu biznesowego Poleczki Business Park, na tyłach Toru Wyścigów Konnych obiekt odda do dyspozycji organizatorów spotkań 15 sal konferencyjnych, mogących pomieścić 500 osób oraz przestrzeń do organizacji imprez plenerowych z udziałem do 250 osób.
   
  Międzynarodowa kuchnia i spa w apartamentach
   
  Funkcjonująca w hotelu Restauracja Moments będzie oferowała dania kuchni włoskiej, francuskiej i polskiej oraz innych części świata. Lokal będzie w stanie obsłużyć do 400 gości, a w przypadku bankietu stojącego nawet 600. Obok restauracji znajdą się cztery sale VIP, w których będą mogły odbywac się kameralne imprezy. Na zaplecze noclegowe Warsaw Plaza Hotel złoży się 159 pokoi, w tym 10 apartamentów. W części z nich - tzw. Genuine Apartments SPA - będzie istniała możliwość skorzystania ze SPA. W dwóch apartamentach pojawią się również salony konferencyjne.
   
  Atrakcje i udogodnienia 
   
  Atutem Warsaw Plaza Hotel ma być rozbudowane zaplecze rekreacyjne i rozrywkowe. W obiekcie znajdą się wypożyczalnia rowerów, salon gier, sala zabaw dla dzieci oraz bilard. Hotel będzie dysponować 40 bezpłatnymi miejscami parkingowymi przy hotelu i 130 miejscami w hotelowym garażu. 
   

Oferty specjalne