Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Grape Town Hotel

al. Wojska Polskiego 79, 65-762 Zielona Góra
http://grapetownhotel.pl/

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefony wyślij e-mail
Widok
Grape Town Hotel

Promowane obiekty w okolicy zamknij

Henryk Ryś nowym dyrektorem generalnym obiektu

Data aktualności: 06-12-2012

 • Henryk Ryś nowym dyrektorem generalnym obiektu - Grape Town Hotel

  Z dniem 29 października 2012 r. stanowisko dyrektora generalnego czterogwiazdkowego hotelu w Zielonej Górze objął Henryk Ryś. W swoich działaniach dyrektor zamierza skupić się na promocji bazy spa obiektu w oparciu o rynek niemiecki i skandynawski.

   

   

   

   

   

   


  - W czasie dotychczasowej pracy w zawodzie hotelarza gastronoma, którego jestem pasjonatem, miałem wiele udokumentowanych osiągnięć´, tak merytorycznych jak i finansowych, pod względem rentowności obiektów którymi kierowałem. Dewizą moją, którą w zdecydowanej większości się sprawdzała było i jest standard obiektu, jakość obsługi i zysk dla właściciela obiektu - pisze Ryś na swojej stronie internetowej.
                        
  W ciągu ostatnich siedmiu lat Henryk Ryś zajmował się doradztwem i prowadzeniem szkoleń. W latach 2004-2005 był managerem warszawskiej restauracji Bagatela, a w latach 2002-2004 dyrektorem Hotelu Palatium w Żabiej Woli. Od 1999 r. przez dwa lata pełnił funkcję dyrektora Centrum Kongresowego Hotelu "Warszawianka" w Serocku. Wcześniej był kierownikiem Hotelu Wodnik we Wrocławiu, Nad Jeziorem w Torzymiu, Ośrodka Wypoczynkowego Gródek nad Dunajcem oraz Ośrodka Wypoczynkowego Elf w Czapielskim Młynie. Pełnił też stanowiska kierownicze w Ośrodku Wypoczynkowym Lesny Poranek w Jagarzewie oraz Hotelu Bristol w Kielcach.

  Czterogwiazdkowy hotel Dana w Zielonej Górze posiada trzy sale konferencyjne. Są to: Sala Julia o powierzchni 32 mkw. (do spotkań biznesowych oraz rekrutacyjnych), Sala Caterina o powierzchni 84 mkw. (na szkolenia do 50 osób oraz imprezy okolicznościowe) oraz Sala Agata o powierzchni 203 mkw (na konferencje do 170 osób oraz uroczystości weselne). Użytkownicy pomieszczeń konferencyjnych mogą nieodpłatnie korzystać z projektora multimedialnego, ekranu, odtwarzacza CD/DVD, nagłośnienia, mikrofonów bezprzewodowych, flipcharta, mównicy oraz przewodowego i bezprzewodowego połączenia z internetem. Znajdująca się w hotelu restauracja Donna Clara specjalizuje się w tradycyjnej kuchni polskiej oraz kuchni fusion. Na zaplecze noclegowe Dana Hotel & Spa składają się 62 pokoje, w tym 2 pokoje dla osób niepełnosprawnych, 2 pokoje dla par oraz 4 apartamenty. Na terenie obiektu znajdują się również Centrum SPA & Fitness z salą cardio i fitness, kriokomorą, grotą solną i grotą lodowa, strefą saun, basenem z jacuzzi oraz gabinetami oferującymi masaże, zabiegi kosmetyczne i zajęcia z fizykoterapii. Dodatkowe atrakcje w hotelu to kręgielnia oraz sala do gry w squasha.

  źródło: www.danaspa.pl