Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Westernowy Park Rozrywki - Miasteczko Twinpigs

Katowicka 4, 44-240 Żory
www.twinpigs.zory.pl

Skontaktuj się z obiektem

Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Westernowy Park Rozrywki - Miasteczko Twinpigs

Western Hotel przyjmie gości jesienią 2012 r.

Data aktualności: 22-11-2012

 • Western Hotel przyjmie gości jesienią 2012 r. - Westernowy Park Rozrywki - Miasteczko Twinpigs

  Planowany w ramach westernowego miasteczka w Żorach obiekt po raz kolejny zmienił datę otwarcia. Hotel, obok którego funkcjonuje już sala konferencyjna utrzymana w stylistyce szkółki niedzielnej, otworzy się w listopadzie 2012 r.

   

   

   

   

   

   


  Western Hotel odda do dyspozycji gości Miasteczka Twinpigs 41 pokoi jedno- i dwuosobowych utrzymanych w stylach westernowym i meksykańskim. W 2013 r. w obiekcie pojawi się strefa spa. Tymczasem już dziś na terenie Miasteczka Twinpigs działa obiekt, w którym z powodzeniem można organizować konferencje i spotkania biznesowe. Utrzymany w klimacie szkółki niedzielnej budynek został wyposażony w nowoczesny sprzęt multimedialny.

  Westernowy Park Rozrywki – Miasteczko Twinpigs otwarto 15 czerwca 2012 r. Obiekt stanowi duży obszar zwartej zabudowy stylizowanej na Dziki Zachód. Główna ulica Twinpigs ma aż 150 metrów, a całe miasteczko zajmuje około 5 ha powierzchni, wraz z parkingiem na 300 samochodów oraz autokary wycieczkowe. W lipcu 2012 r. została oddana do użytku Dzielnica Meksykańska, a w niej m.in. ekstremalna Karuzela Trapera oraz Desperados - multimedialna zabawa dla całej rodziny. Na jesień 2012 r. planowane jest otwarcie Dzikiego Kanionu, a w nim jednej z pierwszych na świecie kolejek górskich. wewnątrz sztucznej skały. W kolejnym sezonie do użytku mają zostać oddane karuzela Top-Spin oraz Wioska Indiańska.

   

  źródło:www.twinpigs.eu