Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Wielofunkcyjny Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zakrzowie

Zakrzów, 47-260 Polska Cerekiew

Skontaktuj się z obiektem

Piotr Kanzy 53253...... Pokaż telefon wyślij e-mail
Widok
Wielofunkcyjny Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zakrzowie

Kompleks sportowy z zapleczem na konferencje zostanie otwarty 20 października 2012 r.

Data aktualności: 22-11-2012

 • Kompleks sportowy z zapleczem na konferencje zostanie otwarty 20 października 2012 r. - Wielofunkcyjny Ośrodek Sportowo-Rekreacyjny w Zakrzowie

  W jeździeckim ośrodku przygotowań olimpijskich pojawią się stajnie, ujeżdżalnia z rozprężalnią oraz centrum hotelowo-restauracyjne.

   

   

   

   

   

   

   


  Powstający na terenach dawnego PGR ośrodek ma bazować na doświadczeniach i osiągnięciach zakrzowskiego Klubu Jeździeckiego "Lewada" - jednego z najlepszych ośrodków sportów konnych w Polsce. Centralnym punktem Wielofunkcyjnego Ośrodka Sportowo-Rekreacyjnego będzie zewnętrzna arena zadaszona wiatą wraz z trybunami. Jak informuje Krystyna Helbin, wójt gminy Polska Cerekiew, w kompleksie znajdą się także: hotel, restauracja, sala konferencyjna na 600 osób, basen oraz zaplecze spa.

  Inwestycja o wartości ponad 11 mln złotych jest realizowana dzięki środkom pozyskanym z Unii Europejskiej i Ministerstwa Sportu. Udział w uroczystym otwarciu ośrodka, które nastąpi 20 października 2012 roku, zapowiedzieli już prezydent Bronisław Komorowski i księżniczka Anna, córka królowej Elżbiety II.

   


  źródło: www.polskacerekiew.pl