Konferencje.pl - tysiące miejsc na konferencje. Zero kłopotów. Skorzystaj z wyszukiwarki lub zleć nam wybór idealnej sali konferencyjnej spośród ponad 4000 hoteli, ośrodków, pałaców, a także teatrów i muzeów oraz innych oryginalnych miejsc. Wyślij zapytanie, a otrzymasz oferty bezpośrednio na swój adres e-mail.

Zamek Biskupi Janów Podlaski

Zamkowa 1, 21-505 Janów Podlaski
http://www.zamekjanowpodlaski.pl/
Szacunkowa kwota netto
-
+48
Proszę o sprawdzenie dostępnosci obiektu i wstępną wycene imprezy.
Zamek Biskupi Janów Podlaski

Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim będzie otwarty w I kwartale 2016 r.

Data aktualności: 05-08-2015

 • Zamek Biskupi w Janowie Podlaskim będzie otwarty w I kwartale 2016 r. - Zamek Biskupi Janów Podlaski
  W Janowie Podlaskim, w zabytkowym Zamku Biskupów Łuckich powstaje składający się z wielu budynków hotel z centrum konferencyjnym, który przyjmie pierwszych gości w I kwartale 2016 roku.

  Obecnie w hotelu trwa rekrutacja pracowników oraz prace modernizacyjne. Zamek jest własnością Grupy Arche, która od 2013 roku remontuje Zamek i przygotowuje w nim hotel złożony z wielu budynków, w których znajdować się będzie centrum konferencyjno-bankietowe oraz hotel. Całość położona jest na 40 hektarach powierzchni, które zajmują również stary zalew.

  Zamek będzie stanowił cenną dla regionu bazę noclegową. Znajdą się w nim 204 pokoje i apartamenty z 400 miejscami. Przestrzeń eventowa będzie mierzyć 865 mkw. i na tej przestrzeni będzie rozlokowanych 12 sal konferencyjnych. W centrum konferencyjno-bankietowym zbudowane jest także 781-metrowe foyer.

  Co więcej, w odrestaurowanej Stajni Cugowej powstanie spa Dr Irena Eris Beauty Partner ze strefą saun i krytym basenem. Będzie również restauracja, kawiarnia i pub, a wokół kompleksu parking dla 180 aut i 4 autokarów.

Pobierz Ebooka:
Pierwszy przewodnik eventowy po Warszawie. Przejrzyj, zanim wybierzesz obiekt na swoje następne wydarzenie.
Poleć artykuł:
Napisz komentarz na Facebooku:

Oferty specjalne

 • KONFERENCJA Z ATRAKCJAMI!

  Pokój 1 osobowy: 189 zł Pokój 2 osobowy: 229 zł Sala konferencyjna: 1 zł (w cenie ekran, projektor, flipchart, woda) Zwiedzanie Stadniny Koni Arabskich z przewodnikiem GRATIS Oferta ważna przy realizacji rezerwacji w terminach od 27 czerwca do 31 sierpnia 2016, przy zamówieniu...